Marjă netă
SlabFirma a pierdut 121,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
HEDESIUARTS SRL (CUI 38375539) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2017. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN 4789).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 41.446 lei (-42% față de 2024) și o pierdere netă de 50.186 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 2.100 lei |
| 2018 | 2.671 lei |
| 2019 | 4.851 lei |
| 2020 | 19.265 lei |
| 2021 | 35.356 lei |
| 2022 | 42.051 lei |
| 2023 | 61.391 lei |
| 2024 | 71.946 lei |
| 2025 | 41.446 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 41.446 | 71.946 | 61.391 | 42.051 | 35.356 | 19.265 | 4.851 | 2.671 | 2.100 |
| Profit net | -50.186 | -29.837 | -18.428 | -5.660 | -24.701 | 6.380 | -2.236 | -2.063 | 1.375 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 1.085 | 1.529 | 1.973 | 2.418 | 2.863 | 3.307 | 50 | 99 | 137 |
| Active circulante | 32.761 | 21.263 | 37.799 | 17.907 | 12.421 | 18.505 | 2.528 | 3.414 | 2.501 |
| Stocuri | 0 | 10.990 | 17.642 | 10.990 | 10.814 | 7.673 | 2.424 | 2.576 | - |
| Creanțe | 7.158 | 7.720 | 4.014 | 2.911 | 1.001 | - | - | - | - |
| Datorii | 160.335 | 99.095 | 86.238 | 48.362 | 37.662 | 19.489 | 6.637 | 5.336 | 1.063 |
| Capitaluri proprii | -126.489 | -76.303 | -46.466 | -28.037 | -22.378 | 2.323 | -4.059 | -1.823 | 1.575 |
Firma a pierdut 121,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 20% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
474% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. HEDESIUARTS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a HEDESIUARTS SRL în 2025 a fost de 41.446 lei, în scădere cu 42% față de 2024.
În 2025, HEDESIUARTS SRL a înregistrat o pierdere netă de 50.186 lei.
Activitatea principală a HEDESIUARTS SRL este Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN 4789).
HEDESIUARTS SRL are sediul social la adresa FLORILOR Nr. 316, Bl. C5, Sc. 1, Et. 1, Ap. 8, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.
Nu. HEDESIUARTS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. HEDESIUARTS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].