HEBCONS SRL Radiată SRL

Înființată 11.01.2008
Str. AVRAM IANCU Nr. 14, Municipiul Salonta, Jud. Bihor 4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

HEBCONS SRL (CUI 23028159) a fost o societate cu răspundere limitată din Salonta, județul Bihor, înființată în 2008 și radiată în 2012. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2011, arată o cifră de afaceri de 25.623 lei (-0,9% față de 2010) și o pierdere netă de 17.202 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2011
25,6 miilei
−0,9%, față de 2010
Profit net 2011
−17,2 miilei
−413,4%, față de 2010
Angajați 2011
-
Marjă netă
-67,1%
Capital social
200lei
Vechime
18ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2011
Cifra de afaceri
AnValoare
2008208.546 lei
2009305.630 lei
201025.851 lei
201125.623 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2011201020092008
Cifra de afaceri25.62325.851305.630208.546
Profit net-17.2025.4885.334179.161
Număr mediu de angajați---8
Active imobilizate196.203148.654115.58655.035
Active circulante64.68174.944180.427148.609
Stocuri1.9534.6604.4102.604
Creanțe62.59962.599175.42432.051
Datorii81.85727.369104.86224.283
Capitaluri proprii179.027196.229191.151179.361
Ultimul bilanț: 2011. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2011

Marjă netă

Slab
-67% Față de anul anterior: în scădere

Firma a pierdut 67,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,79 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 79% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
31% Față de anul anterior: în creștere

31% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 01.10.2012

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
23028159
Nr. Reg. Com.
J05/12/2008
EUID
ROONRC.J05/12/2008
Cod CAEN principal
4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
11 ianuarie 2008
Vechime
18 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2011)
Adresă sediu
Str. AVRAM IANCU Nr. 14, Municipiul Salonta, Jud. Bihor
Domiciliu fiscal
Str. Avram Iancu Nr. 14, Mun. Salonta, Jud. Bihor, 415500

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • SZE••• NIS••• KAR••• LAS•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2012
  1. Radierea din Registrul Comerțului ANAF
  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2009
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2008
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/12/2008. ONRC
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre HEBCONS SRL

Este HEBCONS SRL activă?

Nu. HEBCONS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2012.

Care este cifra de afaceri a HEBCONS SRL?

Cifra de afaceri a HEBCONS SRL în 2011 a fost de 25.623 lei, în scădere cu 0,9% față de 2010.

Ce profit a avut HEBCONS SRL în 2011?

În 2011, HEBCONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 17.202 lei.

Ce activitate avea HEBCONS SRL?

Activitatea principală a HEBCONS SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul HEBCONS SRL?

HEBCONS SRL avea sediul social la adresa Str. AVRAM IANCU Nr. 14, Municipiul Salonta, Jud. Bihor.

HEBCONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. HEBCONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HEBCONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].