ActivăSRL

HEATRO SRL

Str. Fabricii de Chibrituri Nr. 13-21, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400254

CAEN 6310: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CUI
17715026
Reg. Com.
J2005002345128
Înființată
22 iunie 2005
Vechime
21 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
146 mii lei
Profit net 2025
114 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.06.2005

Rezumat

Pe scurt

HEATRO SRL (CUI 17715026) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2005. Activitatea principală este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 146.000 lei (-0,7% față de 2024) și un profit net de 114.413 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17715026
Nr. Reg. Com.
J2005002345128
EUID
ROONRC.J2005002345128
Cod CAEN principal
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Data înființării
22 iunie 2005
Vechime
21 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fabricii de Chibrituri Nr. 13-21, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400254

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0264••••••
  • 0264••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COȘA••• ANIC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,7% față de 2024

146.000 RON

2024: 146.975 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.018 RONAnul 2017: 92.700 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 74.899 RONAnul 2021: 91.095 RONAnul 2022: 101.245 RONAnul 2023: 136.050 RONAnul 2024: 146.975 RONAnul 2025: 146.000 RON

Profit net 2025

-7,3% față de 2024

114.413 RON

2024: 123.441 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -5.402 RONAnul 2017: 68.536 RONAnul 2018: -19.304 RONAnul 2019: -12.630 RONAnul 2020: 72.595 RONAnul 2021: 77.056 RONAnul 2022: 96.694 RONAnul 2023: 111.614 RONAnul 2024: 123.441 RONAnul 2025: 114.413 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    77 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
78%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 78,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
21,07Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 21,07 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

4,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2009

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2345/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HEATRO SRL

Este HEATRO SRL activă?

Da. HEATRO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HEATRO SRL?

Cifra de afaceri a HEATRO SRL în 2025 a fost de 146.000 lei, în scădere cu 0,7% față de 2024.

Ce profit a avut HEATRO SRL în 2025?

În 2025, HEATRO SRL a înregistrat un profit net de 114.413 lei.

Ce activitate are HEATRO SRL?

Activitatea principală a HEATRO SRL este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).

Unde are sediul HEATRO SRL?

HEATRO SRL are sediul social la adresa Str. Fabricii de Chibrituri Nr. 13-21, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400254.

HEATRO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. HEATRO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HEATRO SRL are datorii la ANAF?

Nu. HEATRO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HEATRO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].