Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
HCH SERV CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41029535) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 213.904 lei (+41% față de 2024) și un profit net de 32.973 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 18.015 lei |
| 2020 | 125.778 lei |
| 2021 | 190.817 lei |
| 2022 | 210.021 lei |
| 2023 | 130.630 lei |
| 2024 | 151.229 lei |
| 2025 | 213.904 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 213.904 | 151.229 | 130.630 | 210.021 | 190.817 | 125.778 | 18.015 |
| Profit net | 32.973 | -43.584 | -60.119 | -75.600 | -77.691 | -34.643 | -9.302 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | 35.025 | 81.724 | 128.423 |
| Active circulante | 90.882 | 55.483 | 31.851 | 58.136 | 81.231 | 78.180 | 21.289 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 40.200 | 40.665 | 20.708 | 30.370 | 69.098 | 59.377 | 3.776 |
| Datorii | 358.647 | 356.221 | 289.006 | 255.172 | 237.692 | 203.649 | 158.814 |
| Capitaluri proprii | -267.765 | -300.738 | -257.155 | -197.036 | -121.436 | -43.745 | -9.102 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 25% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
395% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. HCH SERV CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a HCH SERV CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 213.904 lei, în creștere cu 41% față de 2024.
În 2025, HCH SERV CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 32.973 lei.
Activitatea principală a HCH SERV CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
HCH SERV CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa TULCEA Nr. 13, Ap. 16, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400594.
Da. HCH SERV CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. HCH SERV CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].