Marjă netă
SlabFirma a pierdut 82,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
HAYBAZENES SRL (CUI 34052705) este o societate cu răspundere limitată din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771). Firma este în lichidare.
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 73.973 lei și o pierdere netă de 61.070 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 402.939 lei |
| 2016 | 301.741 lei |
| 2019 | 144.611 lei |
| 2020 | 65.201 lei |
| 2021 | 169.231 lei |
| 2022 | 182.056 lei |
| 2023 | - |
| 2024 | 73.973 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 73.973 | - | 182.056 | 169.231 | 65.201 | 144.611 | 301.741 | 402.939 |
| Profit net | -61.070 | 0 | 3.966 | 192.398 | -296.410 | -422.369 | -206.444 | 12 |
| Număr mediu de angajați | 1 | - | 3 | 5 | 7 | 12 | - | - |
| Active imobilizate | 0 | - | 0 | 0 | 8.000 | 8.000 | 6.070 | 8.030 |
| Active circulante | 59.246 | - | 109.266 | 143.899 | 200.041 | 239.795 | 314.612 | 382.686 |
| Stocuri | 57.598 | - | 66.804 | 100.234 | 159.007 | 164.500 | 274.327 | 352.294 |
| Creanțe | 0 | - | 38.516 | 40.043 | 40.317 | 34.547 | 39.814 | 22.249 |
| Datorii | 1.587.845 | 0 | 1.657.219 | 1.695.817 | 1.952.452 | 1.695.702 | 660.128 | 523.718 |
| Capitaluri proprii | -1.528.599 | 0 | -1.547.953 | -1.551.918 | -1.744.317 | -1.447.907 | -339.446 | -133.002 |
Firma a pierdut 82,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 3,7% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2.680% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. HAYBAZENES SRL este în lichidare.
Cifra de afaceri a HAYBAZENES SRL în 2024 a fost de 73.973 lei.
În 2024, HAYBAZENES SRL a înregistrat o pierdere netă de 61.070 lei.
Activitatea principală a HAYBAZENES SRL este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
HAYBAZENES SRL are sediul social la adresa HOREA Nr. 18/A, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.
Nu. HAYBAZENES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. HAYBAZENES SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].