Marjă netă
SlabFirma a pierdut 1.299,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
HAS S.R.L. (CUI 36069835) este o societate cu răspundere limitată activă din Bragadiru, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală este Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre (CAEN 1012).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 49.500 lei și o pierdere netă de 643.211 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | - |
| 2017 | 3.074.550 lei |
| 2018 | 5.876.413 lei |
| 2019 | 3.288.689 lei |
| 2020 | 3.985.690 lei |
| 2021 | 2.059.309 lei |
| 2022 | - |
| 2023 | 19.889 lei |
| 2024 | - |
| 2025 | 49.500 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 49.500 | - | 19.889 | - | 2.059.309 | 3.985.690 | 3.288.689 | 5.876.413 | 3.074.550 | - |
| Profit net | -643.211 | -723.545 | -2.589.442 | 158.599 | 53.127 | 1.290.716 | -1.009.918 | 1.881.871 | 638.109 | -58.747 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
| Active imobilizate | 17.621.098 | 15.618.426 | 16.118.382 | 16.640.377 | 18.515.771 | 19.885.280 | 22.064.805 | 23.418.929 | 26.332.587 | 26.463.186 |
| Active circulante | 647.630 | 769.801 | 1.038.087 | 1.237.593 | 6.824.075 | 4.340.543 | 47.910 | 1.237.542 | 106.505 | 49.952 |
| Stocuri | 85.768 | 90.516 | 83.201 | 77.665 | 74.900 | 74.929 | 29 | - | 349 | - |
| Creanțe | 551.467 | 653.781 | 955.253 | 1.160.295 | 6.749.542 | 4.258.025 | 32.605 | 1.233.392 | 11.140 | - |
| Datorii | 20.187.122 | 17.663.410 | 17.708.107 | 15.840.166 | 17.801.332 | 16.759.094 | 15.701.281 | 18.834.768 | 22.480.996 | 24.312.035 |
| Capitaluri proprii | -1.918.394 | -1.275.183 | -551.638 | 2.037.804 | 7.538.514 | 7.466.729 | 6.411.434 | 5.849.353 | 3.967.482 | 2.201.103 |
Firma a pierdut 1.299,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 3,2% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
111% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. HAS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a HAS S.R.L. în 2025 a fost de 49.500 lei.
În 2025, HAS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 643.211 lei.
Activitatea principală a HAS S.R.L. este Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre (CAEN 1012).
HAS S.R.L. are sediul social la adresa DUMBRAVEI Nr. 2A, Vila 240, Oraș Bragadiru, Jud. Ilfov, 77025.
Da. HAS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. HAS S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].