HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. Funcțiune SRL

Înființată 05.03.2020
UNGURAŞ Nr. 391, Sat Unguras, Comuna Unguras, Jud. Cluj, 407570 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42369292) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Unguras, Comuna Unguras, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 70.000 lei (-38% față de 2024) și o pierdere netă de 4.183 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
70 miilei
−38,0%, față de 2024
Profit net 2025
−4.183lei
−158,3%, față de 2024
Angajați 2025
2
Marjă netă
-6%
Capital social
200lei
Vechime
6ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2020-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
202030.990 lei
202135.550 lei
202225.149 lei
202325.000 lei
2024112.900 lei
202570.000 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri70.000112.90025.00025.14935.55030.990
Profit net-4.1837.169-79.870-63.097-54.270-11.880
Număr mediu de angajați2---3-
Active imobilizate------
Active circulante4.74111.9559.366753.48912.867
Stocuri------
Creanțe------
Datorii210.673213.704218.283129.12269.43924.547
Capitaluri proprii-205.932-201.749-208.917-129.047-65.950-11.680
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Slab
-6% Față de anul anterior: în scădere

Firma a pierdut 6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,02 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 2,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
4.444% Față de anul anterior: în creștere

4.444% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 05.03.2020

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
42369292
Nr. Reg. Com.
J2020000907127
EUID
ROONRC.J2020000907127
Cod CAEN principal
4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
5 martie 2020
Vechime
6 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
UNGURAŞ Nr. 391, Sat Unguras, Comuna Unguras, Jud. Cluj, 407570
Domiciliu fiscal
UNGURAŞ Nr. 391, Sat Unguraş Com. Unguraş, Jud. Cluj, 407570

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • HI••• HAR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2020
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/907/2020. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L.

Este HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 70.000 lei, în scădere cu 38% față de 2024.

Ce profit a avut HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 4.183 lei.

Ce activitate are HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L.?

HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa UNGURAȘ Nr. 391, Sat Unguras, Comuna Unguras, Jud. Cluj, 407570.

HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HARYHIDEG CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].