Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
HARSENS SRL (CUI 17842100) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2005. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 118.799 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 166.500 lei |
| 2017 | 168.000 lei |
| 2018 | 221.464 lei |
| 2019 | 238.800 lei |
| 2020 | 260.000 lei |
| 2021 | 351.281 lei |
| 2022 | 584.820 lei |
| 2023 | 432.369 lei |
| 2024 | - |
| 2025 | - |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | - | 432.369 | 584.820 | 351.281 | 260.000 | 238.800 | 221.464 | 168.000 | 166.500 |
| Profit net | -118.799 | -111.996 | 311.288 | 493.195 | 264.207 | 180.767 | 150.255 | 126.911 | 106.459 | 94.667 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 517.176 | 657.860 | 720.086 | 716.179 | 371.201 | 317.028 | 144.236 | 14.296 | 15.307 | 4.286 |
| Active circulante | 503.592 | 493.143 | 629.796 | 413.303 | 278.687 | 106.361 | 96.751 | 125.995 | 97.633 | 94.470 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 481.113 | 475.913 | 311.707 | 295.585 | 37.189 | - | 0 | 0 | 53.447 | 78.784 |
| Datorii | 14.573 | 26.009 | 12.892 | 13.780 | 5.381 | 8.090 | 6.454 | 6.013 | 5.574 | 3.849 |
| Capitaluri proprii | 1.006.195 | 1.124.994 | 1.336.990 | 1.115.702 | 644.507 | 415.299 | 234.533 | 134.278 | 107.366 | 94.907 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 34,56 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. HARSENS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2025, HARSENS SRL a înregistrat o pierdere netă de 118.799 lei.
Conform bilanțului pe 2025, HARSENS SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2024).
Activitatea principală a HARSENS SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
HARSENS SRL are sediul social la adresa Str. ACAD. REMUS RADULET Nr. 15, Sc. B, Ap. 4, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș.
Da. HARSENS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. HARSENS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].