ActivăSRL

HARRER SERVICE SRL

Cal. Floreşti Nr. 77, Ap. 25, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400516

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
26370139
Reg. Com.
J2010000006126
Înființată
6 ianuarie 2010
Vechime
16 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
253 mii lei
Profit net 2025
2 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.01.2010

Rezumat

Pe scurt

HARRER SERVICE SRL (CUI 26370139) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 253.383 lei (+9% față de 2024) și un profit net de 1.931 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26370139
Nr. Reg. Com.
J2010000006126
EUID
ROONRC.J2010000006126
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
6 ianuarie 2010
Vechime
16 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Floreşti Nr. 77, Ap. 25, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400516

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NE••• DAN••• OVI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+9,0% față de 2024

253.383 RON

2024: 232.385 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 163.914 RONAnul 2017: 119.329 RONAnul 2018: 121.574 RONAnul 2019: 206.200 RONAnul 2020: 244.858 RONAnul 2021: 361.244 RONAnul 2022: 191.692 RONAnul 2023: 271.795 RONAnul 2024: 232.385 RONAnul 2025: 253.383 RON

Profit net 2025

-96,1% față de 2024

1.931 RON

2024: 49.144 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -13.973 RONAnul 2017: 16.775 RONAnul 2018: 8.218 RONAnul 2019: -6.564 RONAnul 2020: 98.974 RONAnul 2021: 187.890 RONAnul 2022: -99.945 RONAnul 2023: 9.270 RONAnul 2024: 49.144 RONAnul 2025: 1.931 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    253 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    232 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    272 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    -100 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    361 mii lei
    Profit net
    188 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    245 mii lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,28Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 28% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
306%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

306% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2023

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/6/2010.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HARRER SERVICE SRL

Este HARRER SERVICE SRL activă?

Da. HARRER SERVICE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HARRER SERVICE SRL?

Cifra de afaceri a HARRER SERVICE SRL în 2025 a fost de 253.383 lei, în creștere cu 9% față de 2024.

Ce profit a avut HARRER SERVICE SRL în 2025?

În 2025, HARRER SERVICE SRL a înregistrat un profit net de 1.931 lei.

Ce activitate are HARRER SERVICE SRL?

Activitatea principală a HARRER SERVICE SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul HARRER SERVICE SRL?

HARRER SERVICE SRL are sediul social la adresa Cal. Florești Nr. 77, Ap. 25, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400516.

HARRER SERVICE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. HARRER SERVICE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HARRER SERVICE SRL are datorii la ANAF?

Nu. HARRER SERVICE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HARRER SERVICE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].