ActivăSRL

HARDE COLECTION SRL

Str. Putnei Nr. 12, Sc. A, Ap. 2, Mun. Rădăuţi, Jud. Suceava, 725400

CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CUI
25875419
Reg. Com.
J33/655/2009
Înființată
11 august 2009
Vechime
17 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
791 mii lei
Profit net 2025
35 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.08.2009

Rezumat

Pe scurt

HARDE COLECTION SRL (CUI 25875419) este o societate cu răspundere limitată activă din Rădăuți, județul Suceava, înființată în 2009. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 791.232 lei (-9,9% față de 2024) și un profit net de 34.825 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25875419
Nr. Reg. Com.
J33/655/2009
EUID
ROONRC.J33/655/2009
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
11 august 2009
Vechime
17 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Putnei Nr. 12, Sc. A, Ap. 2, Mun. Rădăuţi, Jud. Suceava, 725400

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ŞORO••• TEOD••• DE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-9,9% față de 2024

791.232 RON

2024: 877.800 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 401.794 RONAnul 2017: 458.959 RONAnul 2018: 436.189 RONAnul 2019: 521.793 RONAnul 2020: 383.854 RONAnul 2021: 639.507 RONAnul 2022: 660.965 RONAnul 2023: 813.228 RONAnul 2024: 877.800 RONAnul 2025: 791.232 RON

Profit net 2025

-70,7% față de 2024

34.825 RON

2024: 118.671 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 38.119 RONAnul 2017: 23.831 RONAnul 2018: 1.553 RONAnul 2019: 43.207 RONAnul 2020: 4.126 RONAnul 2021: 130.257 RONAnul 2022: 71.158 RONAnul 2023: 80.350 RONAnul 2024: 118.671 RONAnul 2025: 34.825 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    791 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    878 mii lei
    Profit net
    119 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    813 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    661 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    640 mii lei
    Profit net
    130 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    384 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    522 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    436 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    459 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    402 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,24Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
44%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/655/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HARDE COLECTION SRL

Este HARDE COLECTION SRL activă?

Da. HARDE COLECTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HARDE COLECTION SRL?

Cifra de afaceri a HARDE COLECTION SRL în 2025 a fost de 791.232 lei, în scădere cu 9,9% față de 2024.

Ce profit a avut HARDE COLECTION SRL în 2025?

În 2025, HARDE COLECTION SRL a înregistrat un profit net de 34.825 lei.

Ce activitate are HARDE COLECTION SRL?

Activitatea principală a HARDE COLECTION SRL este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde are sediul HARDE COLECTION SRL?

HARDE COLECTION SRL are sediul social la adresa Str. Putnei Nr. 12, Sc. A, Ap. 2, Mun. Rădăuți, Jud. Suceava, 725400.

HARDE COLECTION SRL este plătitoare de TVA?

Da. HARDE COLECTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

HARDE COLECTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. HARDE COLECTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HARDE COLECTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].