Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
HARD & SOFT GRUP SRL (CUI 16784486) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2004. Activitatea principală este Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN 9511).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 107.337 lei (-9,5% față de 2024) și un profit net de 10.831 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 24.670 lei |
| 2017 | 50.157 lei |
| 2018 | 67.882 lei |
| 2019 | 27.808 lei |
| 2020 | 95.412 lei |
| 2021 | 143.819 lei |
| 2022 | 142.883 lei |
| 2023 | 130.770 lei |
| 2024 | 118.539 lei |
| 2025 | 107.337 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 107.337 | 118.539 | 130.770 | 142.883 | 143.819 | 95.412 | 27.808 | 67.882 | 50.157 | 24.670 |
| Profit net | 10.831 | -1.122 | 34.376 | 60.076 | 11.126 | 31.389 | 3.375 | 21.599 | -3.917 | -6.865 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 11.433 | 21.377 | 27.865 | 7.184 | 6.993 | 7.105 | 8.713 | 11.306 | 16.872 | 19.210 |
| Active circulante | 57.821 | 41.443 | 44.592 | 60.635 | 40.955 | 53.605 | 13.999 | 43.468 | 15.264 | 14.799 |
| Stocuri | 3.773 | 3.373 | 10.292 | 18.427 | 32.040 | 23.298 | 9.281 | 8.609 | 7.375 | 9.082 |
| Creanțe | 3.833 | 15.365 | 4.398 | 1.912 | 8.804 | 105 | 1.542 | 614 | 7.205 | 4.591 |
| Datorii | -1.766 | 2.737 | 13.148 | 7.990 | 44.776 | 65.533 | 77.811 | 113.248 | 112.209 | 110.277 |
| Capitaluri proprii | 71.020 | 60.191 | 59.705 | 59.829 | -247 | -11.372 | -42.762 | -46.137 | -67.736 | -63.819 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
-2,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. HARD & SOFT GRUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a HARD & SOFT GRUP SRL în 2025 a fost de 107.337 lei, în scădere cu 9,5% față de 2024.
În 2025, HARD & SOFT GRUP SRL a înregistrat un profit net de 10.831 lei.
Activitatea principală a HARD & SOFT GRUP SRL este Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN 9511).
HARD & SOFT GRUP SRL are sediul social la adresa Str. Turda Nr. 102, Bl. 30A, Sc. A, Et. 7, Ap. 25, București Sectorul 1, Jud. București, 70000.
Da. HARD & SOFT GRUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. HARD & SOFT GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].