ActivăSRL

HARD EVENTS SRL

Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 126, Bl. E, Et. VI, Ap. 45, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400096

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
33144924
Reg. Com.
J12/1566/2014
Înființată
9 mai 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
172 mii lei
Profit net 2025
32 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.05.2014

Rezumat

Pe scurt

HARD EVENTS SRL (CUI 33144924) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 172.012 lei (+29% față de 2024) și un profit net de 31.715 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33144924
Nr. Reg. Com.
J12/1566/2014
EUID
ROONRC.J12/1566/2014
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
9 mai 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 126, Bl. E, Et. VI, Ap. 45, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400096

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GHE••• ADR••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+29,2% față de 2024

172.012 RON

2024: 133.160 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 166.439 RONAnul 2017: 3.000 RONAnul 2018: 118.811 RONAnul 2019: 167.489 RONAnul 2020: 80.500 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 20.032 RONAnul 2023: 29.020 RONAnul 2024: 133.160 RONAnul 2025: 172.012 RON

Profit net 2025

+76,7% față de 2024

31.715 RON

2024: 17.948 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 153.853 RONAnul 2017: -9.292 RONAnul 2018: 87.647 RONAnul 2019: 127.505 RONAnul 2020: 64.174 RONAnul 2021: -13.446 RONAnul 2022: 9.140 RONAnul 2023: 5.964 RONAnul 2024: 17.948 RONAnul 2025: 31.715 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    128 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    154 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,11Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
90%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

90% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1566/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HARD EVENTS SRL

Este HARD EVENTS SRL activă?

Da. HARD EVENTS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HARD EVENTS SRL?

Cifra de afaceri a HARD EVENTS SRL în 2025 a fost de 172.012 lei, în creștere cu 29% față de 2024.

Ce profit a avut HARD EVENTS SRL în 2025?

În 2025, HARD EVENTS SRL a înregistrat un profit net de 31.715 lei.

Ce activitate are HARD EVENTS SRL?

Activitatea principală a HARD EVENTS SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul HARD EVENTS SRL?

HARD EVENTS SRL are sediul social la adresa Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 126, Bl. E, Et. VI, Ap. 45, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400096.

HARD EVENTS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. HARD EVENTS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HARD EVENTS SRL are datorii la ANAF?

Nu. HARD EVENTS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HARD EVENTS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].