ActivăSRL

HARCO GRUP S.R.L.

Str. Constructorilor Nr. 34, Ap. 3, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401032

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
21936246
Reg. Com.
J12/2696/2007
Înființată
15 iunie 2007
Vechime
19 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
462 lei
Profit net 2025
-286 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.06.2007

Rezumat

Pe scurt

HARCO GRUP S.R.L. (CUI 21936246) este o societate cu răspundere limitată activă din Turda, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 462 lei (-63% față de 2024) și o pierdere netă de 286 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21936246
Nr. Reg. Com.
J12/2696/2007
EUID
ROONRC.J12/2696/2007
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
15 iunie 2007
Vechime
19 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Constructorilor Nr. 34, Ap. 3, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401032

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUJ••• AUGUS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-63,3% față de 2024

462 RON

2024: 1.260 RON

02k4k6k8k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.164 RONAnul 2017: 5.764 RONAnul 2018: 6.301 RONAnul 2019: 6.267 RONAnul 2020: 7.592 RONAnul 2021: 1.870 RONAnul 2022: 1.321 RONAnul 2023: 400 RONAnul 2024: 1.260 RONAnul 2025: 462 RON

Profit net 2025

+76,8% față de 2024

-286 RON

2024: -1.233 RON

-10k-5k05k10k15k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.454 RONAnul 2017: 4.643 RONAnul 2018: 5.157 RONAnul 2019: 557 RONAnul 2020: 11.250 RONAnul 2021: -757 RONAnul 2022: -6.046 RONAnul 2023: -3.933 RONAnul 2024: -1.233 RONAnul 2025: -286 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    462 lei
    Profit net
    -286 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    400 lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -757 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    557 lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-62%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 61,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
186,18Față de anul anterior: stabil
20242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 186,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,5%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

0,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2696/2007, sub denumirea HARCO GRUP SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HARCO GRUP S.R.L.

Este HARCO GRUP S.R.L. activă?

Da. HARCO GRUP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HARCO GRUP S.R.L.?

Cifra de afaceri a HARCO GRUP S.R.L. în 2025 a fost de 462 lei, în scădere cu 63% față de 2024.

Ce profit a avut HARCO GRUP S.R.L. în 2025?

În 2025, HARCO GRUP S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 286 lei.

Ce activitate are HARCO GRUP S.R.L.?

Activitatea principală a HARCO GRUP S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul HARCO GRUP S.R.L.?

HARCO GRUP S.R.L. are sediul social la adresa Str. Constructorilor Nr. 34, Ap. 3, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401032.

HARCO GRUP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. HARCO GRUP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HARCO GRUP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. HARCO GRUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HARCO GRUP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].