ActivăSRL

HAPERSZE S.R.L.

Str. Augustin Presecan Nr. 4, Sc. Corp T3, Et. 7, Ap. 77, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
49268171
Reg. Com.
J2023005382122
Înființată
12 decembrie 2023
Vechime
2 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
272 mii lei
Profit net 2025
175 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.12.2023

Rezumat

Pe scurt

HAPERSZE S.R.L. (CUI 49268171) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 272.248 lei (-8,9% față de 2024) și un profit net de 174.542 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
49268171
Nr. Reg. Com.
J2023005382122
EUID
ROONRC.J2023005382122
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
12 decembrie 2023
Vechime
2 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Augustin Presecan Nr. 4, Sc. Corp T3, Et. 7, Ap. 77, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • P••• ZOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-8,9% față de 2024

272.248 RON

2024: 298.782 RON

0100k200k300k202320242025Anul 2023: 19.690 RONAnul 2024: 298.782 RONAnul 2025: 272.248 RON

Profit net 2025

-18,2% față de 2024

174.542 RON

2024: 213.296 RON

0100k200k300k202320242025Anul 2023: 18.882 RONAnul 2024: 213.296 RONAnul 2025: 174.542 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    272 mii lei
    Profit net
    175 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    213 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
64%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 64,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,69Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,69 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
28%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

28% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5382/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HAPERSZE S.R.L.

Este HAPERSZE S.R.L. activă?

Da. HAPERSZE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HAPERSZE S.R.L.?

Cifra de afaceri a HAPERSZE S.R.L. în 2025 a fost de 272.248 lei, în scădere cu 8,9% față de 2024.

Ce profit a avut HAPERSZE S.R.L. în 2025?

În 2025, HAPERSZE S.R.L. a înregistrat un profit net de 174.542 lei.

Ce activitate are HAPERSZE S.R.L.?

Activitatea principală a HAPERSZE S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul HAPERSZE S.R.L.?

HAPERSZE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Augustin Presecan Nr. 4, Sc. Corp T3, Et. 7, Ap. 77, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

HAPERSZE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. HAPERSZE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HAPERSZE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. HAPERSZE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HAPERSZE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].