HANS SYSTEM SRL
Bld. Lucian Blaga Nr. 90, Ap. 7, Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515800
- CUI
- 11940096
- Reg. Com.
- J01/255/1999
- Înființată
- 8 iulie 1999
- Vechime
- 27 de ani, 3 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 06.04.2006
Rezumat
Pe scurt
HANS SYSTEM SRL (CUI 11940096) a fost o societate cu răspundere limitată din Sebeș, județul Alba, înființată în 1999 și radiată în 2006.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 11940096
- Nr. Reg. Com.
- J01/255/1999
- EUID
- ROONRC.J01/255/1999
- Data înființării
- 8 iulie 1999
- Vechime
- 27 de ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Bld. Lucian Blaga Nr. 90, Ap. 7, Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515800
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- FL••• H•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2006
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1999
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/255/1999.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre HANS SYSTEM SRL
Este HANS SYSTEM SRL activă?
Nu. HANS SYSTEM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.
Unde avea sediul HANS SYSTEM SRL?
HANS SYSTEM SRL avea sediul social la adresa Bld. Lucian Blaga Nr. 90, Ap. 7, Mun. Sebeș, Jud. Alba, 515800.
HANS SYSTEM SRL are datorii la ANAF?
Nu. HANS SYSTEM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre HANS SYSTEM SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].