ActivăSRL

HANDLE IT GROUP S.R.L.

Str. Mircea cel Bătrân Nr. 45, Bl. 39, Sc. B, Ap. 28, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500193

CAEN 7410: Activități de design specializat

CUI
44436665
Reg. Com.
J08/1688/2021
Înființată
14 iunie 2021
Vechime
5 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
48 mii lei
Profit net 2025
30 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.06.2021

Rezumat

Pe scurt

HANDLE IT GROUP S.R.L. (CUI 44436665) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de design specializat (CAEN 7410).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 48.224 lei (+115% față de 2024) și un profit net de 29.764 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44436665
Nr. Reg. Com.
J08/1688/2021
EUID
ROONRC.J8/1688/2021
Cod CAEN principal
7410 - Activități de design specializat
Data înființării
14 iunie 2021
Vechime
5 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mircea cel Bătrân Nr. 45, Bl. 39, Sc. B, Ap. 28, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500193

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUCURO••• ANDR••• DEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+115,4% față de 2024

48.224 RON

2024: 22.389 RON

020k40k60k20212022202320242025Anul 2021: 600 RONAnul 2022: 15.063 RONAnul 2023: 21.287 RONAnul 2024: 22.389 RONAnul 2025: 48.224 RON

Profit net 2025

+133,0% față de 2024

29.764 RON

2024: 12.773 RON

-10k010k20k30k20212022202320242025Anul 2021: -1.906 RONAnul 2022: 1.604 RONAnul 2023: 5.130 RONAnul 2024: 12.773 RONAnul 2025: 29.764 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    600 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
62%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,35Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,35 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
30%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1688/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HANDLE IT GROUP S.R.L.

Este HANDLE IT GROUP S.R.L. activă?

Da. HANDLE IT GROUP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HANDLE IT GROUP S.R.L.?

Cifra de afaceri a HANDLE IT GROUP S.R.L. în 2025 a fost de 48.224 lei, în creștere cu 115% față de 2024.

Ce profit a avut HANDLE IT GROUP S.R.L. în 2025?

În 2025, HANDLE IT GROUP S.R.L. a înregistrat un profit net de 29.764 lei.

Ce activitate are HANDLE IT GROUP S.R.L.?

Activitatea principală a HANDLE IT GROUP S.R.L. este Activități de design specializat (CAEN 7410).

Unde are sediul HANDLE IT GROUP S.R.L.?

HANDLE IT GROUP S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mircea cel Bătrân Nr. 45, Bl. 39, Sc. B, Ap. 28, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500193.

HANDLE IT GROUP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. HANDLE IT GROUP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HANDLE IT GROUP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. HANDLE IT GROUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HANDLE IT GROUP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].