HAMAI AUTO SRL Funcțiune SRL

Înființată 18.03.2016
VÎNĂTORI Nr. 154, Sat Vînatori, Comuna Vînatori, Jud. Mureş, 547635 4520, Întreținerea și repararea autovehiculelor

Prezentare

Pe scurt

HAMAI AUTO SRL (CUI 35826006) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Vînatori, Comuna Vînatori, județul Mureș, înființată în 2016. Activitatea principală este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 117.846 lei (-0,2% față de 2024) și un profit net de 2.876 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
117,8 miilei
−0,2%, față de 2024
Profit net 2025
2.876lei
+21,4%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
2,4%
Capital social
200lei
Vechime
10ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201649.576 lei
2017117.364 lei
201897.328 lei
201925.385 lei
20201.689 lei
20214.179 lei
202279.889 lei
2023122.056 lei
2024118.110 lei
2025117.846 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri117.846118.110122.05679.8894.1791.68925.38597.328117.36449.576
Profit net2.8762.37011.4917.781504343-3.96210.2909.364-4.908
Număr mediu de angajați11111-----
Active imobilizate11.71116.0387.0218.1579.2933003004619371.413
Active circulante37.59144.17031.06834.70714.16013.55112.35032.98625.58117.838
Stocuri31.96833.35027.45029.00712.49912.18610.73229.98922.86214.847
Creanțe-34772586875660660--60
Datorii31.60336.88512.03623.30211.6722.5231.66618.50121.86223.959
Capitaluri proprii17.69923.32326.05319.56211.78111.32810.98414.9464.656-4.708
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

De urmărit
2,4% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,4 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,19 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,19 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
64% Față de anul anterior: în creștere

64% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 18.03.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
35826006
Nr. Reg. Com.
J2016000430268
EUID
ROONRC.J2016000430268
Cod CAEN principal
4520, Întreținerea și repararea autovehiculelor
Data înființării
18 martie 2016
Vechime
10 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
VÎNĂTORI Nr. 154, Sat Vînatori, Comuna Vînatori, Jud. Mureş, 547635
Domiciliu fiscal
VÎNĂTORI Nr. 154, Sat Vânători Com. Vânători, Jud. Mureş, 547635

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0747••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • HEGE••• MANU••• IO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2023
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2016
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/430/2016. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre HAMAI AUTO SRL

Este HAMAI AUTO SRL activă?

Da. HAMAI AUTO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HAMAI AUTO SRL?

Cifra de afaceri a HAMAI AUTO SRL în 2025 a fost de 117.846 lei, în scădere cu 0,2% față de 2024.

Ce profit a avut HAMAI AUTO SRL în 2025?

În 2025, HAMAI AUTO SRL a înregistrat un profit net de 2.876 lei.

Ce activitate are HAMAI AUTO SRL?

Activitatea principală a HAMAI AUTO SRL este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Unde are sediul HAMAI AUTO SRL?

HAMAI AUTO SRL are sediul social la adresa VÎNĂTORI Nr. 154, Sat Vînatori, Comuna Vînatori, Jud. Mureș, 547635.

HAMAI AUTO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. HAMAI AUTO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HAMAI AUTO SRL are datorii la ANAF?

Nu. HAMAI AUTO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HAMAI AUTO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].