ActivăSRL

HADETON CONSTRUCT SRL

Aleea Stejarului Nr. 2, Bl. U6, Sc. D, Et. P, Ap. 4, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820214

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
37342673
Reg. Com.
J36/173/2017
Înființată
5 aprilie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
23 mii lei
Profit net 2025
-95 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.04.2017

Rezumat

Pe scurt

HADETON CONSTRUCT SRL (CUI 37342673) este o societate cu răspundere limitată activă din Tulcea, înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 22.910 lei (-87% față de 2024) și o pierdere netă de 94.871 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37342673
Nr. Reg. Com.
J36/173/2017
EUID
ROONRC.J36/173/2017
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
5 aprilie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Stejarului Nr. 2, Bl. U6, Sc. D, Et. P, Ap. 4, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820214

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HARALAM••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-86,8% față de 2024

22.910 RON

2024: 173.876 RON

0200k400k600k800k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 53.620 RONAnul 2018: 693.547 RONAnul 2019: 332.653 RONAnul 2020: 174.347 RONAnul 2021: 570.140 RONAnul 2022: 352.019 RONAnul 2023: 287.084 RONAnul 2024: 173.876 RONAnul 2025: 22.910 RON

Profit net 2025

-524,9% față de 2024

-94.871 RON

2024: -15.181 RON

-200k0200k400k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: -5.809 RONAnul 2018: 202.158 RONAnul 2019: -76.666 RONAnul 2020: -199.655 RONAnul 2021: -103.217 RONAnul 2022: -105.711 RONAnul 2023: 33.234 RONAnul 2024: -15.181 RONAnul 2025: -94.871 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -95 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    287 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    352 mii lei
    Profit net
    -106 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    570 mii lei
    Profit net
    -103 mii lei
    Angajați
    9
  • 2020

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    -200 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    333 mii lei
    Profit net
    -77 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    694 mii lei
    Profit net
    202 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-414%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 414,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,16Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
385%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

385% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Tulcea cu nr. J36/173/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HADETON CONSTRUCT SRL

Este HADETON CONSTRUCT SRL activă?

Da. HADETON CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HADETON CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a HADETON CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 22.910 lei, în scădere cu 87% față de 2024.

Ce profit a avut HADETON CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, HADETON CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 94.871 lei.

Ce activitate are HADETON CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a HADETON CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul HADETON CONSTRUCT SRL?

HADETON CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Aleea Stejarului Nr. 2, Bl. U6, Sc. D, Et. P, Ap. 4, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820214.

HADETON CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. HADETON CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

HADETON CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. HADETON CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HADETON CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].