RadiatăSRL

HACKTECH S.R.L.

Str. Ursului Nr. 14, Et. I, Ap. 9, Mun. Bistriţa, Jud. Bistriţa-Năsăud, 420074

CAEN 4762: Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

CUI
34064262
Reg. Com.
J06/866/2020
Înființată
5 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2020
5,7 mil. lei
Profit net 2020
94 mii lei
Angajați 2020
2

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 02.04.2025

Rezumat

Pe scurt

HACKTECH S.R.L. (CUI 34064262) a fost o societate cu răspundere limitată din Bistrița, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2015 și radiată în 2025. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN 4762).

Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 5,67 mil. lei (+23.765% față de 2019) și un profit net de 93.813 lei, cu 2 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34064262
Nr. Reg. Com.
J06/866/2020
EUID
ROONRC.J6/866/2020
Cod CAEN principal
4762 - Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
Data înființării
5 februarie 2015
Înmatricularea actuală
15 septembrie 2020
Vechime
11 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ursului Nr. 14, Et. I, Ap. 9, Mun. Bistriţa, Jud. Bistriţa-Năsăud, 420074

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • DINA••• INS••• IP•••
  • T••• AD••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

+23765,2% față de 2019

5.665.603 RON

2019: 23.740 RON

02 mil4 mil6 mil201520162017201820192020Anul 2015: 6.435 RONAnul 2016: 93.912 RONAnul 2017: 66.196 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 23.740 RONAnul 2020: 5.665.603 RON

Profit net 2020

+434,6% față de 2019

93.813 RON

2019: 17.548 RON

-50k050k100k201520162017201820192020Anul 2015: 0 RONAnul 2016: 82.264 RONAnul 2017: 52.267 RONAnul 2018: -11.765 RONAnul 2019: 17.548 RONAnul 2020: 93.813 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    5,7 mil. lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2020

Marjă netăAtenție
1,7%Față de anul anterior: în scădere
2016201720192020

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,85Față de anul anterior: în scădere
2016201820192020

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,85 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în creștere
20162017201820192020

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Este sub incidența Legii nr. 85/2014

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2024

    Stare nouă la ONRC: Este sub incidența Legii nr. 85/2014

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2023

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2022

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2015 - 2020)
  1. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Mutarea sediului în alt județ

    Cluj → Bistrița-Năsăud. Nr. Reg. Com. nou: J6/866/2020.

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/314/2015, sub denumirea HACKTECH SRL.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HACKTECH S.R.L.

Este HACKTECH S.R.L. activă?

Nu. HACKTECH S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a HACKTECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a HACKTECH S.R.L. în 2020 a fost de 5.665.603 lei (5,67 mil. lei), în creștere cu 23.765% față de 2019.

Ce profit a avut HACKTECH S.R.L. în 2020?

În 2020, HACKTECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 93.813 lei.

Câți angajați avea HACKTECH S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2020, HACKTECH S.R.L. a avut în medie 2 angajați.

Ce activitate avea HACKTECH S.R.L.?

Activitatea principală a HACKTECH S.R.L. era Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN 4762).

Unde avea sediul HACKTECH S.R.L.?

HACKTECH S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Ursului Nr. 14, Et. I, Ap. 9, Mun. Bistrița, Jud. Bistrița-Năsăud, 420074.

HACKTECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. HACKTECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HACKTECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].