Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
H N HANGANU SNC (CUI 2010213) este o societate în nume colectiv activă din satul Girov, Comuna Girov, județul Neamț, înființată în 1992. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10.686 lei (+37% față de 2024) și un profit net de 3.305 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 9.207 lei |
| 2017 | 10.676 lei |
| 2018 | 10.592 lei |
| 2019 | 12.816 lei |
| 2020 | 5.217 lei |
| 2021 | 8.146 lei |
| 2022 | 11.735 lei |
| 2023 | 9.019 lei |
| 2024 | 7.812 lei |
| 2025 | 10.686 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.686 | 7.812 | 9.019 | 11.735 | 8.146 | 5.217 | 12.816 | 10.592 | 10.676 | 9.207 |
| Profit net | 3.305 | -88 | 2.209 | 4.429 | 2.368 | 1.603 | 4.547 | 1.143 | 3.005 | 2.302 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | - | - |
| Active imobilizate | 265 | 291 | 311 | 331 | 358 | 384 | 404 | 431 | 450 | 477 |
| Active circulante | 38.860 | 35.349 | 39.310 | 37.321 | 32.858 | 30.408 | 28.878 | 24.303 | 23.138 | 20.046 |
| Stocuri | 19.252 | 17.080 | 18.036 | 16.826 | 18.703 | 16.621 | 15.577 | 16.484 | 19.344 | 18.633 |
| Creanțe | 15.506 | 15.494 | 15.552 | 15.552 | 11.652 | 9.303 | 7.752 | 5.252 | 3.631 | 627 |
| Datorii | 72 | -107 | -177 | 63 | 55 | 0 | 93 | 91 | 88 | 28 |
| Capitaluri proprii | 39.053 | 35.747 | 39.798 | 37.589 | 33.161 | 30.792 | 29.189 | 24.643 | 23.500 | 20.495 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 539,72 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. H N HANGANU SNC figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a H N HANGANU SNC în 2025 a fost de 10.686 lei, în creștere cu 37% față de 2024.
În 2025, H N HANGANU SNC a înregistrat un profit net de 3.305 lei.
Activitatea principală a H N HANGANU SNC este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
H N HANGANU SNC are sediul social la adresa Sat Girov, Comuna Girov, Jud. Neamț, 5631.
Nu. H N HANGANU SNC nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. H N HANGANU SNC nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].