ActivăSRL

H & B INSTAL SRL

Str. Miko Imre Nr. 10, Ap. 85, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
19378458
Reg. Com.
J2006004157122
Înființată
6 decembrie 2006
Vechime
19 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
254 mii lei
Profit net 2025
136 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.12.2006

Rezumat

Pe scurt

H & B INSTAL SRL (CUI 19378458) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 254.157 lei (-31% față de 2024) și un profit net de 136.049 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19378458
Nr. Reg. Com.
J2006004157122
EUID
ROONRC.J12/4157/2006
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
6 decembrie 2006
Vechime
19 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Miko Imre Nr. 10, Ap. 85, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BL••• A••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-30,7% față de 2024

254.157 RON

2024: 366.913 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 86.887 RONAnul 2017: 85.370 RONAnul 2018: 158.043 RONAnul 2019: 188.340 RONAnul 2020: 166.306 RONAnul 2021: 231.467 RONAnul 2022: 278.485 RONAnul 2023: 198.667 RONAnul 2024: 366.913 RONAnul 2025: 254.157 RON

Profit net 2025

+69,3% față de 2024

136.049 RON

2024: 80.349 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 43.245 RONAnul 2017: 29.081 RONAnul 2018: 109.347 RONAnul 2019: 76.628 RONAnul 2020: 126.893 RONAnul 2021: 191.906 RONAnul 2022: 143.552 RONAnul 2023: 93.823 RONAnul 2024: 80.349 RONAnul 2025: 136.049 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    254 mii lei
    Profit net
    136 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    367 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    199 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    231 mii lei
    Profit net
    192 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    127 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    77 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 53,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,88Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,88 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
32%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

32% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4157/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre H & B INSTAL SRL

Este H & B INSTAL SRL activă?

Da. H & B INSTAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a H & B INSTAL SRL?

Cifra de afaceri a H & B INSTAL SRL în 2025 a fost de 254.157 lei, în scădere cu 31% față de 2024.

Ce profit a avut H & B INSTAL SRL în 2025?

În 2025, H & B INSTAL SRL a înregistrat un profit net de 136.049 lei.

Ce activitate are H & B INSTAL SRL?

Activitatea principală a H & B INSTAL SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul H & B INSTAL SRL?

H & B INSTAL SRL are sediul social la adresa Str. Miko Imre Nr. 10, Ap. 85, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

H & B INSTAL SRL este plătitoare de TVA?

Da. H & B INSTAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

H & B INSTAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. H & B INSTAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre H & B INSTAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].