ActivăSRL

GYNODERMESTHET SRL

Str. D. D. Roşca Nr. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
36007522
Reg. Com.
J12/1709/2016
Înființată
25 aprilie 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
375 mii lei
Profit net 2025
166 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.04.2016

Rezumat

Pe scurt

GYNODERMESTHET SRL (CUI 36007522) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 375.075 lei (+1,1% față de 2024) și un profit net de 166.292 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36007522
Nr. Reg. Com.
J12/1709/2016
EUID
ROONRC.J12/1709/2016
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
25 aprilie 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. D. D. Roşca Nr. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • SUR••• AL••• CRIST•••
  • SUR••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,1% față de 2024

375.075 RON

2024: 371.150 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 109.041 RONAnul 2017: 233.803 RONAnul 2018: 283.813 RONAnul 2019: 277.037 RONAnul 2020: 221.181 RONAnul 2021: 268.179 RONAnul 2022: 321.610 RONAnul 2023: 383.033 RONAnul 2024: 371.150 RONAnul 2025: 375.075 RON

Profit net 2025

-22,5% față de 2024

166.292 RON

2024: 214.639 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 72.049 RONAnul 2017: 143.870 RONAnul 2018: 183.389 RONAnul 2019: 176.176 RONAnul 2020: 98.068 RONAnul 2021: 163.001 RONAnul 2022: 188.209 RONAnul 2023: 244.380 RONAnul 2024: 214.639 RONAnul 2025: 166.292 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    375 mii lei
    Profit net
    166 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    371 mii lei
    Profit net
    215 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    383 mii lei
    Profit net
    244 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    322 mii lei
    Profit net
    188 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    163 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    98 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    176 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    284 mii lei
    Profit net
    183 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    234 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
44%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 44,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,78Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 78% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
47%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1709/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GYNODERMESTHET SRL

Este GYNODERMESTHET SRL activă?

Da. GYNODERMESTHET SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GYNODERMESTHET SRL?

Cifra de afaceri a GYNODERMESTHET SRL în 2025 a fost de 375.075 lei, în creștere cu 1,1% față de 2024.

Ce profit a avut GYNODERMESTHET SRL în 2025?

În 2025, GYNODERMESTHET SRL a înregistrat un profit net de 166.292 lei.

Ce activitate are GYNODERMESTHET SRL?

Activitatea principală a GYNODERMESTHET SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul GYNODERMESTHET SRL?

GYNODERMESTHET SRL are sediul social la adresa Str. D. D. Roșca Nr. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

GYNODERMESTHET SRL este plătitoare de TVA?

Nu. GYNODERMESTHET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GYNODERMESTHET SRL are datorii la ANAF?

Nu. GYNODERMESTHET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GYNODERMESTHET SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].