Marjă netă
SlabFirma a pierdut 20,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GYM AS COM DRIVE SRL (CUI 33114591) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2014. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 20.236 lei (-2,8% față de 2024) și o pierdere netă de 4.119 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 10.824 lei |
| 2017 | 18.646 lei |
| 2018 | 19.523 lei |
| 2019 | 37.927 lei |
| 2020 | 35.306 lei |
| 2021 | 43.151 lei |
| 2022 | 62.781 lei |
| 2023 | 33.449 lei |
| 2024 | 20.810 lei |
| 2025 | 20.236 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.236 | 20.810 | 33.449 | 62.781 | 43.151 | 35.306 | 37.927 | 19.523 | 18.646 | 10.824 |
| Profit net | -4.119 | -3.203 | 8.976 | 37.996 | 9.647 | 7.369 | 4.790 | 2.277 | 6.337 | -489 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - |
| Active imobilizate | 70 | 70 | 166 | 742 | 1.318 | 10.519 | 24.543 | 38.568 | - | 2.333 |
| Active circulante | 38.875 | 66.996 | 69.461 | 58.278 | 18.119 | 7.823 | 87 | 174 | 9.914 | 1.123 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - |
| Creanțe | 260 | - | 20.000 | 57.900 | - | - | 0 | - | - | - |
| Datorii | 21.800 | 1.881 | 1.882 | 529 | 288 | 8.025 | 21.041 | 37.066 | 10.108 | 10.093 |
| Capitaluri proprii | 17.145 | 68.264 | 71.466 | 62.491 | 24.494 | 14.847 | 7.478 | 2.688 | 411 | -5.926 |
Firma a pierdut 20,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,78 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GYM AS COM DRIVE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GYM AS COM DRIVE SRL în 2025 a fost de 20.236 lei, în scădere cu 2,8% față de 2024.
În 2025, GYM AS COM DRIVE SRL a înregistrat o pierdere netă de 4.119 lei.
Activitatea principală a GYM AS COM DRIVE SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
GYM AS COM DRIVE SRL are sediul social la adresa LUNCII Nr. 2, CAMERA 1, București Sectorul 6, Jud. București, 60633.
Nu. GYM AS COM DRIVE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GYM AS COM DRIVE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].