Marjă netă
SlabFirma a pierdut 0,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GUGULANUL COM SRL (CUI 1067505) este o societate cu răspundere limitată activă din Caransebeș, județul Caraș-Severin, înființată în 1991. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,76 mil. lei (+13% față de 2024) și o pierdere netă de 12.618 lei, cu 13 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 559.137 lei |
| 2017 | 583.657 lei |
| 2018 | 717.305 lei |
| 2019 | 825.230 lei |
| 2020 | 670.371 lei |
| 2021 | 915.319 lei |
| 2022 | 1.128.259 lei |
| 2023 | 1.202.242 lei |
| 2024 | 1.558.487 lei |
| 2025 | 1.756.548 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.756.548 | 1.558.487 | 1.202.242 | 1.128.259 | 915.319 | 670.371 | 825.230 | 717.305 | 583.657 | 559.137 |
| Profit net | -12.618 | -86.713 | 11.711 | 212.461 | 124.612 | 77.378 | 2.527 | 24.576 | 3.944 | 22.563 |
| Număr mediu de angajați | 13 | 12 | 11 | 10 | 8 | 7 | 10 | 9 | 9 | 9 |
| Active imobilizate | 452.248 | 527.156 | 603.236 | 467.057 | 307.870 | 310.737 | 305.727 | 278.986 | 214.560 | 219.224 |
| Active circulante | 220.912 | 134.915 | 118.224 | 154.202 | 136.139 | 73.108 | 40.773 | 50.866 | 78.103 | 76.526 |
| Stocuri | 20.926 | 20.472 | 26.329 | 29.139 | 20.184 | 15.513 | 11.457 | 18.220 | 17.708 | 21.297 |
| Creanțe | 13.753 | 27.456 | 26.319 | 29.277 | -12.661 | 1.043 | 21.769 | 22.126 | 1.444 | 25.459 |
| Datorii | 215.357 | 180.366 | 141.758 | 104.045 | 139.256 | 203.705 | 243.737 | 229.617 | 217.004 | 224.034 |
| Capitaluri proprii | 429.594 | 442.212 | 528.925 | 517.214 | 304.753 | 180.140 | 102.763 | 100.235 | 75.659 | 71.716 |
Firma a pierdut 0,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,03 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
32% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GUGULANUL COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GUGULANUL COM SRL în 2025 a fost de 1.756.548 lei (1,76 mil. lei), în creștere cu 13% față de 2024.
În 2025, GUGULANUL COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 12.618 lei.
Activitatea principală a GUGULANUL COM SRL este Restaurante (CAEN 5611).
GUGULANUL COM SRL are sediul social la adresa CLOȘCA Nr. 34, Municipiul Caransebeș, Jud. Caraș-Severin.
Da. GUGULANUL COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GUGULANUL COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].