ActivăSRL

GUANDI SRL

Str. Făgăraşului Nr. 128, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410516

CAEN 4712: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CUI
29342966
Reg. Com.
J2011001972052
Înființată
15 noiembrie 2011
Vechime
14 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
1,6 mil. lei
Profit net 2025
-492 mii lei
Angajați 2025
8

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.11.2011

Rezumat

Pe scurt

GUANDI SRL (CUI 29342966) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2011. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,59 mil. lei (-2,9% față de 2024) și o pierdere netă de 492.109 lei, cu 8 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29342966
Nr. Reg. Com.
J2011001972052
EUID
ROONRC.J2011001972052
Cod CAEN principal
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
15 noiembrie 2011
Vechime
14 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Făgăraşului Nr. 128, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410516

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• ZH•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-2,9% față de 2024

1.592.497 RON

2024: 1.639.645 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.988.162 RONAnul 2017: 1.579.362 RONAnul 2018: 1.529.664 RONAnul 2019: 1.603.940 RONAnul 2020: 1.225.934 RONAnul 2021: 1.838.078 RONAnul 2022: 2.085.633 RONAnul 2023: 1.718.005 RONAnul 2024: 1.639.645 RONAnul 2025: 1.592.497 RON

Profit net 2025

-6,2% față de 2024

-492.109 RON

2024: -463.515 RON

-600k-400k-200k0200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 30.651 RONAnul 2017: -294.747 RONAnul 2018: -419.866 RONAnul 2019: -305.288 RONAnul 2020: -114.581 RONAnul 2021: 20.695 RONAnul 2022: -31.762 RONAnul 2023: -343.199 RONAnul 2024: -463.515 RONAnul 2025: -492.109 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -492 mii lei
    Angajați
    8
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -464 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    -343 mii lei
    Angajați
    12
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    13
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    14
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    -115 mii lei
    Angajați
    14
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -305 mii lei
    Angajați
    21
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    -420 mii lei
    Angajați
    22
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -295 mii lei
    Angajați
    21
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    20

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-31%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 30,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,29Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 29% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
295%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

295% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2015

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1972/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GUANDI SRL

Este GUANDI SRL activă?

Da. GUANDI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GUANDI SRL?

Cifra de afaceri a GUANDI SRL în 2025 a fost de 1.592.497 lei (1,59 mil. lei), în scădere cu 2,9% față de 2024.

Ce profit a avut GUANDI SRL în 2025?

În 2025, GUANDI SRL a înregistrat o pierdere netă de 492.109 lei.

Ce activitate are GUANDI SRL?

Activitatea principală a GUANDI SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

Unde are sediul GUANDI SRL?

GUANDI SRL are sediul social la adresa Str. Făgărașului Nr. 128, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410516.

GUANDI SRL este plătitoare de TVA?

Da. GUANDI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

GUANDI SRL are datorii la ANAF?

Nu. GUANDI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GUANDI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].