RadiatăSRL

GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL

Cal. Floreasca Nr. 169, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 14459

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
36931255
Reg. Com.
J40/438/2017
Înființată
18 ianuarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2024
51 mii lei
Profit net 2024
-93 mii lei
Angajați 2024
2

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.02.2026

Rezumat

Pe scurt

GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL (CUI 36931255) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2017 și radiată în 2026. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 50.530 lei (-82% față de 2023) și o pierdere netă de 92.666 lei, cu 2 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36931255
Nr. Reg. Com.
J40/438/2017
EUID
ROONRC.J40/438/2017
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
18 ianuarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Floreasca Nr. 169, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 14459

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • G••• MIHA••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-81,8% față de 2023

50.530 RON

2023: 277.623 RON

0100k200k300k20172018201920202021202220232024Anul 2017: 45.750 RONAnul 2018: 201.925 RONAnul 2019: 261.178 RONAnul 2020: 210.725 RONAnul 2021: 151.365 RONAnul 2022: 196.162 RONAnul 2023: 277.623 RONAnul 2024: 50.530 RON

Profit net 2024

-749,9% față de 2023

-92.666 RON

2023: 14.259 RON

-100k-50k050k20172018201920202021202220232024Anul 2017: 974 RONAnul 2018: 5.693 RONAnul 2019: 33.109 RONAnul 2020: 3.424 RONAnul 2021: 10.029 RONAnul 2022: 13.992 RONAnul 2023: 14.259 RONAnul 2024: -92.666 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    -93 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    196 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    10
  • 2018

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    974 lei
    Angajați
    10

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-183%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Firma a pierdut 183,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,35Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 35% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
231%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

231% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare încheiată la ONRC: Este menționată o opoziție/sunt menționate opoziții

  4. 2025

    Stare nouă la ONRC: Este menționată o opoziție/sunt menționate opoziții

  5. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2017 - 2023)
  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/438/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL

Este GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL activă?

Nu. GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL?

Cifra de afaceri a GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL în 2024 a fost de 50.530 lei, în scădere cu 82% față de 2023.

Ce profit a avut GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL în 2024?

În 2024, GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL a înregistrat o pierdere netă de 92.666 lei.

Câți angajați avea GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL?

Conform bilanțului pe 2024, GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL a avut în medie 2 angajați (față de 7 angajați în 2023).

Ce activitate avea GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL?

Activitatea principală a GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL?

GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL avea sediul social la adresa Cal. Floreasca Nr. 169, Sector 1 Mun. București, Jud. București, 14459.

GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL are datorii la ANAF?

Nu. GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GRUPPO HOLICI COSTRUZIONI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].