Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GRUP M27 SRL (CUI 15431990) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 2), înființată în 2003 și radiată în 2016. Activitatea principală era Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).
Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 3.542 lei (-82% față de 2014), fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 100.562 lei |
| 2009 | 8.573 lei |
| 2010 | 14.480 lei |
| 2011 | 54.694 lei |
| 2012 | 27.184 lei |
| 2013 | 6.198 lei |
| 2014 | 19.820 lei |
| 2015 | 3.542 lei |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.542 | 19.820 | 6.198 | 27.184 | 54.694 | 14.480 | 8.573 | 100.562 |
| Profit net | 0 | 412 | -3.228 | -5.014 | 18.719 | 14.816 | -10.927 | 4.580 |
| Număr mediu de angajați | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | 1.072 | 2.118 | 3.430 | 207 |
| Active circulante | 16.016 | 18.793 | 90.313 | 121.544 | 140.982 | 83.668 | 85.106 | 171.435 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 3.472 | 3.582 | 2.842 | 31.819 | 50.477 | 1.759 | 4.026 | 7.171 |
| Datorii | 35.444 | 34.441 | 106.668 | 134.227 | 149.724 | 112.175 | 130.283 | 197.715 |
| Capitaluri proprii | -19.362 | -15.500 | -15.911 | -12.683 | -7.670 | -26.389 | -41.205 | -24.568 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 45% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
220% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. GRUP M27 SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.
Cifra de afaceri a GRUP M27 SRL în 2015 a fost de 3.542 lei, în scădere cu 82% față de 2014.
În 2015, GRUP M27 SRL a încheiat anul fără profit și fără pierdere.
Activitatea principală a GRUP M27 SRL era Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).
GRUP M27 SRL avea sediul social la adresa Aleea Hobița Nr. 8, Bl. 303, Sc. A, Et. 7, Ap. 32, București Sectorul 2, Jud. București, 70000.
Nu. GRUP M27 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].