Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1 leu profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GRUP ECOSERV SRL (CUI 17776392) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Sibiciu de Sus, Oraș Patârlagele, județul Buzău, înființată în 2005. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 950.415 lei (-44% față de 2024) și un profit net de 9.327 lei, cu 5 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 142.943 lei |
| 2017 | 278.895 lei |
| 2018 | 577.683 lei |
| 2019 | 865.777 lei |
| 2020 | 905.511 lei |
| 2021 | 1.120.233 lei |
| 2022 | 1.134.648 lei |
| 2023 | 1.228.866 lei |
| 2024 | 1.689.025 lei |
| 2025 | 950.415 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 950.415 | 1.689.025 | 1.228.866 | 1.134.648 | 1.120.233 | 905.511 | 865.777 | 577.683 | 278.895 | 142.943 |
| Profit net | 9.327 | 424.642 | 36.785 | 380.212 | 303.829 | 282.401 | -118.798 | 179.438 | 33.332 | -123.988 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 5 |
| Active imobilizate | 322.542 | 284.459 | 313.800 | 199.881 | 122.034 | 162.169 | 73.956 | 80.835 | 91.125 | 103.726 |
| Active circulante | 1.679.176 | 2.096.552 | 1.622.615 | 1.514.010 | 1.464.943 | 976.046 | 688.684 | 623.950 | 384.829 | 312.594 |
| Stocuri | 1.184.571 | 1.071.678 | 1.233.208 | 1.240.867 | 941.854 | 755.090 | 494.769 | 488.604 | 304.153 | 205.832 |
| Creanțe | 372.415 | 304.624 | 214.448 | 182.712 | 169.850 | 130.172 | 122.723 | 93.950 | 81.819 | 83.239 |
| Datorii | 1.713.840 | 2.102.460 | 2.082.506 | 1.828.584 | 2.081.882 | 1.936.948 | 1.843.774 | 1.667.121 | 1.621.229 | 1.595.009 |
| Capitaluri proprii | 287.878 | 278.551 | -146.091 | -114.693 | -494.905 | -798.733 | -1.081.134 | -962.336 | -1.145.275 | -1.178.608 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1 leu profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 98% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
86% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GRUP ECOSERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GRUP ECOSERV SRL în 2025 a fost de 950.415 lei, în scădere cu 44% față de 2024.
În 2025, GRUP ECOSERV SRL a înregistrat un profit net de 9.327 lei.
Activitatea principală a GRUP ECOSERV SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
GRUP ECOSERV SRL are sediul social la adresa Loc. Sibiciu de Sus, Oraș Patârlagele, Jud. Buzău, 127442.
Da. GRUP ECOSERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. GRUP ECOSERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].