ActivăSRL

GROWING RESULTS SRL

Str. Tâmpei Nr. 8, Bl. A2, Sc. C, Ap. 22, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500271

CAEN 5819: Alte activități de editare

CUI
37792821
Reg. Com.
J08/1660/2017
Înființată
20 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
302 mii lei
Profit net 2025
72 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.06.2017

Rezumat

Pe scurt

GROWING RESULTS SRL (CUI 37792821) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Alte activități de editare (CAEN 5819).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 302.416 lei (+4,8% față de 2024) și un profit net de 71.950 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37792821
Nr. Reg. Com.
J08/1660/2017
EUID
ROONRC.J8/1660/2017
Cod CAEN principal
5819 - Alte activități de editare
Data înființării
20 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tâmpei Nr. 8, Bl. A2, Sc. C, Ap. 22, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500271

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BRÎNZ••• CAR••• RAL•••
  • GHEOR••• ••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+4,8% față de 2024

302.416 RON

2024: 288.538 RON

0100k200k300k400k20172018201920202021202220242025Anul 2017: 10.691 RONAnul 2018: 59.177 RONAnul 2019: 109.248 RONAnul 2020: 131.751 RONAnul 2021: 298.542 RONAnul 2022: 203.905 RONAnul 2024: 288.538 RONAnul 2025: 302.416 RON

Profit net 2025

-37,5% față de 2024

71.950 RON

2024: 115.063 RON

-50k050k100k150k200k20172018201920202021202220242025Anul 2017: 465 RONAnul 2018: -19.688 RONAnul 2019: 30.212 RONAnul 2020: 68.137 RONAnul 2021: 158.700 RONAnul 2022: 68.728 RONAnul 2024: 115.063 RONAnul 2025: 71.950 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    302 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    289 mii lei
    Profit net
    115 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    204 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    159 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    465 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
24%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,47Față de anul anterior: în scădere
20202021202220242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
18%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220242025

18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1660/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GROWING RESULTS SRL

Este GROWING RESULTS SRL activă?

Da. GROWING RESULTS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GROWING RESULTS SRL?

Cifra de afaceri a GROWING RESULTS SRL în 2025 a fost de 302.416 lei, în creștere cu 4,8% față de 2024.

Ce profit a avut GROWING RESULTS SRL în 2025?

În 2025, GROWING RESULTS SRL a înregistrat un profit net de 71.950 lei.

Ce activitate are GROWING RESULTS SRL?

Activitatea principală a GROWING RESULTS SRL este Alte activități de editare (CAEN 5819).

Unde are sediul GROWING RESULTS SRL?

GROWING RESULTS SRL are sediul social la adresa Str. Tâmpei Nr. 8, Bl. A2, Sc. C, Ap. 22, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500271.

GROWING RESULTS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. GROWING RESULTS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GROWING RESULTS SRL are datorii la ANAF?

Nu. GROWING RESULTS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GROWING RESULTS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].