GROUP CONCIF SRL Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 22.11.2001
Camera nr.2, Sat Bădeni, Comuna Stoeneşti, Jud. Argeş, 117676 4941, Transporturi rutiere de mărfuri

Prezentare

Pe scurt

GROUP CONCIF SRL (CUI 14311791) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bădeni, Comuna Stoenești, județul Argeș, înființată în 2001. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 98,2 mil. lei (-34% față de 2024) și un profit net de 8,19 mil. lei, cu 105 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
98,2 millei
−33,7%, față de 2024
Profit net 2025
8,2 millei
−64,9%, față de 2024
Angajați 2025
105
−29,1%, față de 2024
Marjă netă
8,3%
Capital social
5.000lei
Vechime
24ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20164.021.245 lei
201712.925.819 lei
201828.193.222 lei
201943.267.083 lei
202049.683.461 lei
202147.585.582 lei
202260.325.814 lei
202388.116.331 lei
2024148.041.023 lei
202598.200.518 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri98.200.518148.041.02388.116.33160.325.81447.585.58249.683.46143.267.08328.193.22212.925.8194.021.245
Profit net8.186.23023.290.8673.326.7713.199.6954.530.2942.167.2144.085.7943.589.142481.488916.878
Număr mediu de angajați105148147108107120137773821
Active imobilizate26.856.01020.578.21817.771.09017.115.85413.422.79516.156.66018.592.8816.427.2493.802.2631.553.463
Active circulante77.418.71167.415.61536.325.73724.504.94115.353.18413.158.40112.028.0416.217.9122.415.0231.408.646
Stocuri15.779.0852.134.5295.377.2737.419.6992.988.103785.348780.429306.663164.20451.520
Creanțe57.790.31462.181.45026.528.90413.499.1268.393.77310.882.3488.275.8373.220.0292.144.464804.579
Datorii59.176.37749.510.98535.469.38325.081.12712.464.09915.078.52817.118.3637.586.4584.676.3231.919.852
Capitaluri proprii45.123.02237.936.79217.596.18414.612.57613.592.85610.777.2999.178.5075.092.7131.503.5711.022.083
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
8,3% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,3 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,31 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,31 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
57% Față de anul anterior: stabil

57% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 22.11.2001

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
14311791
Nr. Reg. Com.
J2001000650031
EUID
ROONRC.J2001000650031
Cod CAEN principal
4941, Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
22 noiembrie 2001
Vechime
24 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
5.000 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Camera nr.2, Sat Bădeni, Comuna Stoeneşti, Jud. Argeş, 117676
Domiciliu fiscal
Nr. 39, Camera nr.2, Sat Bădeni Com. Stoeneşti, Jud. Argeş, 117676

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (4)
  • 0248••••••
  • 0722••••••
  • 0744••••••
  • 0746••••••
Email (1)
  • gr••@••••.com
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • RĂUŢ••• SORI•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Stare nouă la ONRC: Funcțiune ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2001
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/650/2001. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre GROUP CONCIF SRL

Este GROUP CONCIF SRL activă?

Da. GROUP CONCIF SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GROUP CONCIF SRL?

Cifra de afaceri a GROUP CONCIF SRL în 2025 a fost de 98.200.518 lei (98,2 mil. lei), în scădere cu 34% față de 2024.

Ce profit a avut GROUP CONCIF SRL în 2025?

În 2025, GROUP CONCIF SRL a înregistrat un profit net de 8,19 mil. lei (8.186.230 lei).

Ce activitate are GROUP CONCIF SRL?

Activitatea principală a GROUP CONCIF SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul GROUP CONCIF SRL?

GROUP CONCIF SRL are sediul social la adresa Camera nr.2, Sat Bădeni, Comuna Stoenești, Jud. Argeș, 117676.

GROUP CONCIF SRL este plătitoare de TVA?

Da. GROUP CONCIF SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

GROUP CONCIF SRL are datorii la ANAF?

Nu. GROUP CONCIF SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GROUP CONCIF SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].