ActivăSRL

GROOVE DATA S.R.L.

Str. Tufănelelor Nr. 14, Sat Predeşti Com. Predeşti, Jud. Dolj

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
39364538
Reg. Com.
J2018001146164
Înființată
17 mai 2018
Vechime
8 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
155 mii lei
Profit net 2025
6 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.05.2018

Rezumat

Pe scurt

GROOVE DATA S.R.L. (CUI 39364538) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Predești, județul Dolj, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 155.150 lei (-0,6% față de 2024) și un profit net de 5.644 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39364538
Nr. Reg. Com.
J2018001146164
EUID
ROONRC.J2018001146164
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
17 mai 2018
Vechime
8 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tufănelelor Nr. 14, Sat Predeşti Com. Predeşti, Jud. Dolj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • UDR••• MIHA••• MARIN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,6% față de 2024

155.150 RON

2024: 156.131 RON

050k100k150k200k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 44.853 RONAnul 2019: 62.180 RONAnul 2020: 29.450 RONAnul 2021: 36.800 RONAnul 2022: 128.080 RONAnul 2023: 153.307 RONAnul 2024: 156.131 RONAnul 2025: 155.150 RON

Profit net 2025

-3,6% față de 2024

5.644 RON

2024: 5.852 RON

025k50k75k100k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 32.939 RONAnul 2019: 46.631 RONAnul 2020: 18.692 RONAnul 2021: 24.447 RONAnul 2022: 95.064 RONAnul 2023: 38.835 RONAnul 2024: 5.852 RONAnul 2025: 5.644 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,11Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
77%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

77% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/1146/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GROOVE DATA S.R.L.

Este GROOVE DATA S.R.L. activă?

Da. GROOVE DATA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GROOVE DATA S.R.L.?

Cifra de afaceri a GROOVE DATA S.R.L. în 2025 a fost de 155.150 lei, în scădere cu 0,6% față de 2024.

Ce profit a avut GROOVE DATA S.R.L. în 2025?

În 2025, GROOVE DATA S.R.L. a înregistrat un profit net de 5.644 lei.

Ce activitate are GROOVE DATA S.R.L.?

Activitatea principală a GROOVE DATA S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul GROOVE DATA S.R.L.?

GROOVE DATA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Tufănelelor Nr. 14, Sat Predești Com. Predești, Jud. Dolj.

GROOVE DATA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. GROOVE DATA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GROOVE DATA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GROOVE DATA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GROOVE DATA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].