RadiatăSRL

GREEN TERMO SOLUTIONS SRL

Str. Aurel Suciu Nr. 32, Bl. 3, Ap. 97, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400440

CAEN 4332: Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CUI
31292240
Reg. Com.
J12/619/2013
Înființată
27 februarie 2013
Vechime
13 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
73 mii lei
Profit net 2025
-24 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.05.2026

Rezumat

Pe scurt

GREEN TERMO SOLUTIONS SRL (CUI 31292240) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013 și radiată în 2026. Activitatea principală era Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).

Ultimul bilanț, din 2025, arată o cifră de afaceri de 73.321 lei (+188% față de 2024) și o pierdere netă de 24.167 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31292240
Nr. Reg. Com.
J12/619/2013
EUID
ROONRC.J12/619/2013
Cod CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Data înființării
27 februarie 2013
Vechime
13 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aurel Suciu Nr. 32, Bl. 3, Ap. 97, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400440

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CU••• ANTO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+187,5% față de 2024

73.321 RON

2024: 25.500 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 62.682 RONAnul 2017: 63.336 RONAnul 2018: 63.678 RONAnul 2019: 62.544 RONAnul 2020: 33.914 RONAnul 2021: 39.648 RONAnul 2022: 33.900 RONAnul 2023: 40.000 RONAnul 2024: 25.500 RONAnul 2025: 73.321 RON

Profit net 2025

+47,6% față de 2024

-24.167 RON

2024: -46.156 RON

-60k-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.921 RONAnul 2017: -16.783 RONAnul 2018: -51.399 RONAnul 2019: -37.403 RONAnul 2020: -38.362 RONAnul 2021: -29.277 RONAnul 2022: -53.396 RONAnul 2023: -28.138 RONAnul 2024: -46.156 RONAnul 2025: -24.167 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    -53 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -51 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-33%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 33 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,02Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 1,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
5.514%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

5.514% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2013 - 2013)
  1. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/619/2013.

  3. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GREEN TERMO SOLUTIONS SRL

Este GREEN TERMO SOLUTIONS SRL activă?

Nu. GREEN TERMO SOLUTIONS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a GREEN TERMO SOLUTIONS SRL?

Cifra de afaceri a GREEN TERMO SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 73.321 lei, în creștere cu 188% față de 2024.

Ce profit a avut GREEN TERMO SOLUTIONS SRL în 2025?

În 2025, GREEN TERMO SOLUTIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 24.167 lei.

Ce activitate avea GREEN TERMO SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a GREEN TERMO SOLUTIONS SRL era Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).

Unde avea sediul GREEN TERMO SOLUTIONS SRL?

GREEN TERMO SOLUTIONS SRL avea sediul social la adresa Str. Aurel Suciu Nr. 32, Bl. 3, Ap. 97, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400440.

GREEN TERMO SOLUTIONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. GREEN TERMO SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GREEN TERMO SOLUTIONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].