ActivăSRL

GREEN FARMSEL SRL

Str. Vasile Lupu Nr. 63, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400423

CAEN 1013: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

CUI
32687582
Reg. Com.
J2014000166127
Înființată
22 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
5,7 mil. lei
Profit net 2025
6 mii lei
Angajați 2025
18

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.01.2014

Rezumat

Pe scurt

GREEN FARMSEL SRL (CUI 32687582) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN 1013).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,65 mil. lei (-4,5% față de 2024) și un profit net de 5.793 lei, cu 18 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32687582
Nr. Reg. Com.
J2014000166127
EUID
ROONRC.J2014000166127
Cod CAEN principal
1013 - Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Data înființării
22 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vasile Lupu Nr. 63, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400423

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • N••• ER•••
  • SZ••• ALEXAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,5% față de 2024

5.651.286 RON

2024: 5.916.840 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 577.633 RONAnul 2017: 635.076 RONAnul 2018: 806.848 RONAnul 2019: 675.521 RONAnul 2020: 1.213.007 RONAnul 2021: 1.215.975 RONAnul 2022: 3.765.146 RONAnul 2023: 6.949.845 RONAnul 2024: 5.916.840 RONAnul 2025: 5.651.286 RON

Profit net 2025

-60,6% față de 2024

5.793 RON

2024: 14.690 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 21.266 RONAnul 2017: 246.659 RONAnul 2018: 231.865 RONAnul 2019: 13.395 RONAnul 2020: 228.690 RONAnul 2021: 276.663 RONAnul 2022: 30.199 RONAnul 2023: 7.909 RONAnul 2024: 14.690 RONAnul 2025: 5.793 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    5,7 mil. lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    18
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5,9 mil. lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    15
  • 2023

    Cifra de afaceri
    6,9 mil. lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    12
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    12
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    277 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    229 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    676 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    807 mii lei
    Profit net
    232 mii lei
    Angajați
    10
  • 2017

    Cifra de afaceri
    635 mii lei
    Profit net
    247 mii lei
    Angajați
    10
  • 2016

    Cifra de afaceri
    578 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    9

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,65Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 65% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
88%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

88% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/166/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GREEN FARMSEL SRL

Este GREEN FARMSEL SRL activă?

Da. GREEN FARMSEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GREEN FARMSEL SRL?

Cifra de afaceri a GREEN FARMSEL SRL în 2025 a fost de 5.651.286 lei (5,65 mil. lei), în scădere cu 4,5% față de 2024.

Ce profit a avut GREEN FARMSEL SRL în 2025?

În 2025, GREEN FARMSEL SRL a înregistrat un profit net de 5.793 lei.

Ce activitate are GREEN FARMSEL SRL?

Activitatea principală a GREEN FARMSEL SRL este Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN 1013).

Unde are sediul GREEN FARMSEL SRL?

GREEN FARMSEL SRL are sediul social la adresa Str. Vasile Lupu Nr. 63, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400423.

GREEN FARMSEL SRL este plătitoare de TVA?

Da. GREEN FARMSEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

GREEN FARMSEL SRL are datorii la ANAF?

Nu. GREEN FARMSEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GREEN FARMSEL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].