ActivăSRL

GRAFIO TELETON SRL

Nr. 546, Sat Râşca Com. Râşca, Jud. Suceava, 727465

CAEN 9630: Activități de pompe funebre și similare

CUI
26007568
Reg. Com.
J2009000757330
Înființată
17 septembrie 2009
Vechime
17 ani
Cifra de afaceri 2025
6 mii lei
Profit net 2025
572 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.09.2009

Rezumat

Pe scurt

GRAFIO TELETON SRL (CUI 26007568) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Râșca, județul Suceava, înființată în 2009. Activitatea principală este Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5.586 lei (-47% față de 2024) și un profit net de 572 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26007568
Nr. Reg. Com.
J2009000757330
EUID
ROONRC.J33/757/2009
Cod CAEN principal
9630 - Activități de pompe funebre și similare
Data înființării
17 septembrie 2009
Vechime
17 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 546, Sat Râşca Com. Râşca, Jud. Suceava, 727465

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • POPOV••• CR••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-47,2% față de 2024

5.586 RON

2024: 10.588 RON

05k10k15k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.917 RONAnul 2017: 3.983 RONAnul 2018: 1.429 RONAnul 2019: 2.731 RONAnul 2020: 4.118 RONAnul 2021: 3.655 RONAnul 2022: 5.622 RONAnul 2023: 9.630 RONAnul 2024: 10.588 RONAnul 2025: 5.586 RON

Profit net 2025

+221,2% față de 2024

572 RON

2024: -472 RON

-30k-20k-10k010k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -17.223 RONAnul 2017: -20.248 RONAnul 2018: -23.462 RONAnul 2019: -26.538 RONAnul 2020: -26.658 RONAnul 2021: -20.128 RONAnul 2022: 917 RONAnul 2023: 1.953 RONAnul 2024: -472 RONAnul 2025: 572 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    572 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -472 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    917 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,10Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 9,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.047%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

1.047% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/757/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GRAFIO TELETON SRL

Este GRAFIO TELETON SRL activă?

Da. GRAFIO TELETON SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GRAFIO TELETON SRL?

Cifra de afaceri a GRAFIO TELETON SRL în 2025 a fost de 5.586 lei, în scădere cu 47% față de 2024.

Ce profit a avut GRAFIO TELETON SRL în 2025?

În 2025, GRAFIO TELETON SRL a înregistrat un profit net de 572 lei.

Ce activitate are GRAFIO TELETON SRL?

Activitatea principală a GRAFIO TELETON SRL este Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9630).

Unde are sediul GRAFIO TELETON SRL?

GRAFIO TELETON SRL are sediul social la adresa Nr. 546, Sat Râșca Com. Râșca, Jud. Suceava, 727465.

GRAFIO TELETON SRL este plătitoare de TVA?

Da. GRAFIO TELETON SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

GRAFIO TELETON SRL are datorii la ANAF?

Nu. GRAFIO TELETON SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GRAFIO TELETON SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].