ActivăSRL

GRADINI VERTICALE SRL

Str. Emil Isac Nr. 17, Et. P, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400023

CAEN 8130: Activități de întreținere peisagistică

CUI
28494524
Reg. Com.
J2011001321128
Înființată
17 mai 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Profit net 2025
506 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.05.2011

Rezumat

Pe scurt

GRADINI VERTICALE SRL (CUI 28494524) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de întreținere peisagistică (CAEN 8130).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,15 mil. lei (+59% față de 2024) și un profit net de 506.299 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28494524
Nr. Reg. Com.
J2011001321128
EUID
ROONRC.J12/1321/2011
Cod CAEN principal
8130 - Activități de întreținere peisagistică
Data înființării
17 mai 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Emil Isac Nr. 17, Et. P, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400023

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CORPODE••• SIL••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+58,8% față de 2024

1.151.468 RON

2024: 725.309 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 597.214 RONAnul 2017: 674.087 RONAnul 2018: 475.968 RONAnul 2019: 803.516 RONAnul 2020: 977.956 RONAnul 2021: 909.148 RONAnul 2022: 1.194.487 RONAnul 2023: 767.908 RONAnul 2024: 725.309 RONAnul 2025: 1.151.468 RON

Profit net 2025

+369,7% față de 2024

506.299 RON

2024: 107.800 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 168.945 RONAnul 2017: 247.981 RONAnul 2018: 21.768 RONAnul 2019: 294.783 RONAnul 2020: 540.675 RONAnul 2021: 318.143 RONAnul 2022: 502.074 RONAnul 2023: 101.882 RONAnul 2024: 107.800 RONAnul 2025: 506.299 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    506 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    725 mii lei
    Profit net
    108 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    768 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    502 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    909 mii lei
    Profit net
    318 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    978 mii lei
    Profit net
    541 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    804 mii lei
    Profit net
    295 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    476 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    674 mii lei
    Profit net
    248 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    597 mii lei
    Profit net
    169 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
44%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 44 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,23Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1321/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GRADINI VERTICALE SRL

Este GRADINI VERTICALE SRL activă?

Da. GRADINI VERTICALE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GRADINI VERTICALE SRL?

Cifra de afaceri a GRADINI VERTICALE SRL în 2025 a fost de 1.151.468 lei (1,15 mil. lei), în creștere cu 59% față de 2024.

Ce profit a avut GRADINI VERTICALE SRL în 2025?

În 2025, GRADINI VERTICALE SRL a înregistrat un profit net de 506.299 lei.

Ce activitate are GRADINI VERTICALE SRL?

Activitatea principală a GRADINI VERTICALE SRL este Activități de întreținere peisagistică (CAEN 8130).

Unde are sediul GRADINI VERTICALE SRL?

GRADINI VERTICALE SRL are sediul social la adresa Str. Emil Isac Nr. 17, Et. P, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400023.

GRADINI VERTICALE SRL este plătitoare de TVA?

Da. GRADINI VERTICALE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

GRADINI VERTICALE SRL are datorii la ANAF?

Nu. GRADINI VERTICALE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GRADINI VERTICALE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].