ActivăSRL

GOVSERVICE SRL

Str. Oaşului Nr. 226, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4335: Alte lucrări de finisare

CUI
31124440
Reg. Com.
J2013000169129
Înființată
23 ianuarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Profit net 2025
58 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 26.08.2019

Rezumat

Pe scurt

GOVSERVICE SRL (CUI 31124440) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Alte lucrări de finisare (CAEN 4335).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,22 mil. lei (+3,7% față de 2024) și un profit net de 58.479 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31124440
Nr. Reg. Com.
J2013000169129
EUID
ROONRC.J2013000169129
Cod CAEN principal
4335 - Alte lucrări de finisare
Data înființării
23 ianuarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Oaşului Nr. 226, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PO••• DUMI••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+3,7% față de 2024

1.217.784 RON

2024: 1.173.965 RON

0500k1 mil2 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 229.447 RONAnul 2020: 216.116 RONAnul 2021: 293.784 RONAnul 2022: 902.292 RONAnul 2023: 1.197.315 RONAnul 2024: 1.173.965 RONAnul 2025: 1.217.784 RON

Profit net 2025

+314,7% față de 2024

58.479 RON

2024: 14.103 RON

0200k400k600k800k2019202020212022202320242025Anul 2019: 138.275 RONAnul 2020: 42.196 RONAnul 2021: 114.078 RONAnul 2022: 639.078 RONAnul 2023: 493.033 RONAnul 2024: 14.103 RONAnul 2025: 58.479 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    493 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    902 mii lei
    Profit net
    639 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    216 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    229 mii lei
    Profit net
    138 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,17Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,17 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  5. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  6. Reactivată ca contribuabil de ANAF

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2013 - 2017)
  1. 2017

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/169/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GOVSERVICE SRL

Este GOVSERVICE SRL activă?

Da. GOVSERVICE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GOVSERVICE SRL?

Cifra de afaceri a GOVSERVICE SRL în 2025 a fost de 1.217.784 lei (1,22 mil. lei), în creștere cu 3,7% față de 2024.

Ce profit a avut GOVSERVICE SRL în 2025?

În 2025, GOVSERVICE SRL a înregistrat un profit net de 58.479 lei.

Ce activitate are GOVSERVICE SRL?

Activitatea principală a GOVSERVICE SRL este Alte lucrări de finisare (CAEN 4335).

Unde are sediul GOVSERVICE SRL?

GOVSERVICE SRL are sediul social la adresa Str. Oașului Nr. 226, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

GOVSERVICE SRL este plătitoare de TVA?

Da. GOVSERVICE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

GOVSERVICE SRL are datorii la ANAF?

Nu. GOVSERVICE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GOVSERVICE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].