RadiatăRA

GOSARG RA

Str. Negru Vodă Nr. 4, Mun. Curtea de Argeş, Jud. Argeş

CUI
158087
Reg. Com.
J03/222/1991
Înființată
2 aprilie 1991
Vechime
35 de ani, 6 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 04.01.1999

Rezumat

Pe scurt

GOSARG RA (CUI 158087) a fost o regie autonomă din Curtea de Argeș, județul Argeș, înființată în 1991 și radiată în 1999.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
158087
Nr. Reg. Com.
J03/222/1991
EUID
ROONRC.J03/222/1991
Data înființării
2 aprilie 1991
Vechime
35 de ani, 6 luni
Formă juridică
RA
Adresă sediu
Str. Negru Vodă Nr. 4, Mun. Curtea de Argeş, Jud. Argeş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 1999

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/222/1991.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GOSARG RA

Este GOSARG RA activă?

Nu. GOSARG RA a fost radiată din Registrul Comerțului în 1999.

Unde avea sediul GOSARG RA?

GOSARG RA avea sediul social la adresa Str. Negru Vodă Nr. 4, Mun. Curtea de Argeș, Jud. Argeș.

GOSARG RA are datorii la ANAF?

Nu. GOSARG RA nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GOSARG RA

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].