GORUN BAR SRL Radiată SRL

Înființată 09.07.1992
Cart. SLOBOZIA Nr. 243, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 1400 5630, Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Prezentare

Pe scurt

GORUN BAR SRL (CUI 2161917) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 1992 și radiată în 2022. Activitatea principală era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 83.200 lei (-18% față de 2016) și un profit net de 9.150 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2020
0lei
Profit net 2020
0lei
Angajați 2020
0
Marjă netă
-
Capital social
210lei
Vechime
34ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2010-2020
Cifra de afaceri
AnValoare
201076.896 lei
201184.076 lei
201275.405 lei
2013108.357 lei
2014137.893 lei
2015105.507 lei
2016101.945 lei
201783.200 lei
20190 lei
20200 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2020201920172016201520142013201220112010
Cifra de afaceri0083.200101.945105.507137.893108.35775.40584.07676.896
Profit net009.150-702024.39720.72611.2239.83510.647
Număr mediu de angajați00----0111
Active imobilizate005.55515.34737.014-----
Active circulante40.15840.15995.04174.25945.525105.10185.59463.97751.97141.066
Stocuri00-20.3368.0476.16612.15021.91724.05129.457
Creanțe00--2871.988--311201
Datorii0011.8119.9702.2021.6536.5435.6524.8703.799
Capitaluri proprii40.15840.15988.78579.63680.337103.44879.05158.32547.10137.267
Ultimul bilanț: 2020. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2020

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0% Față de anul anterior: stabil

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 04.04.2022

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
2161917
Nr. Reg. Com.
J18/1041/1992
EUID
ROONRC.J18/1041/1992
Cod CAEN principal
5630, Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
9 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
210 lei (bilanț 2020)
Adresă sediu
Cart. SLOBOZIA Nr. 243, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 1400
Domiciliu fiscal
Cart. SLOBOZIA Nr. 243, Mun. Târgu Jiu, Jud. Gorj, 210007

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0253••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • GO••• •••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2022
  1. Stări încheiate la ONRC Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2014
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2002
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
1999
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
1992
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/1041/1992. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre GORUN BAR SRL

Este GORUN BAR SRL activă?

Nu. GORUN BAR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.

Care este cifra de afaceri a GORUN BAR SRL?

Cifra de afaceri a GORUN BAR SRL în 2017 a fost de 83.200 lei, în scădere cu 18% față de 2016.

Ce profit a avut GORUN BAR SRL în 2017?

În 2017, GORUN BAR SRL a înregistrat un profit net de 9.150 lei.

Ce activitate avea GORUN BAR SRL?

Activitatea principală a GORUN BAR SRL era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde avea sediul GORUN BAR SRL?

GORUN BAR SRL avea sediul social la adresa Cart. SLOBOZIA Nr. 243, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 1400.

GORUN BAR SRL are datorii la ANAF?

Nu. GORUN BAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GORUN BAR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].