ActivăSRL

GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L.

Str. I. C. Frimu Nr. 416, Bl. 416, Sc. B, Ap. 3, Sat Lunca Calnicului Com. Prejmer, Jud. Braşov, 507170

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
47975583
Reg. Com.
J2023001080088
Înființată
10 aprilie 2023
Vechime
3 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
422 mii lei
Profit net 2025
165 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.04.2023

Rezumat

Pe scurt

GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 47975583) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Lunca Calnicului, comuna Prejmer, județul Brașov, înființată în 2023. Activitatea principală este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 421.814 lei (-21% față de 2024) și un profit net de 164.503 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
47975583
Nr. Reg. Com.
J2023001080088
EUID
ROONRC.J8/1080/2023
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
10 aprilie 2023
Vechime
3 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. I. C. Frimu Nr. 416, Bl. 416, Sc. B, Ap. 3, Sat Lunca Calnicului Com. Prejmer, Jud. Braşov, 507170

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RÎȘC••• FLAV•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-20,9% față de 2024

421.814 RON

2024: 533.454 RON

0200k400k600k202320242025Anul 2023: 265.208 RONAnul 2024: 533.454 RONAnul 2025: 421.814 RON

Profit net 2025

-8,0% față de 2024

164.503 RON

2024: 178.714 RON

050k100k150k200k202320242025Anul 2023: 149.650 RONAnul 2024: 178.714 RONAnul 2025: 164.503 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    422 mii lei
    Profit net
    165 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    533 mii lei
    Profit net
    179 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    150 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
39%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 39 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,32Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
26%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1080/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L.

Este GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. activă?

Da. GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L.?

Cifra de afaceri a GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. în 2025 a fost de 421.814 lei, în scădere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. în 2025?

În 2025, GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. a înregistrat un profit net de 164.503 lei.

Ce activitate are GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L.?

Activitatea principală a GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde are sediul GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L.?

GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. are sediul social la adresa Str. I. C. Frimu Nr. 416, Bl. 416, Sc. B, Ap. 3, Sat Lunca Calnicului Com. Prejmer, Jud. Brașov, 507170.

GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GORILLAS CONSTRUCTION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].