Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GOOD4MEDIA SRL (CUI 16167790) este o societate cu răspundere limitată activă din Sibiu, înființată în 2004. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 416.745 lei (-19% față de 2024) și un profit net de 178.165 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 394.033 lei |
| 2017 | 410.732 lei |
| 2018 | 323.521 lei |
| 2019 | 461.449 lei |
| 2020 | 303.522 lei |
| 2021 | 316.227 lei |
| 2022 | 373.837 lei |
| 2023 | 416.171 lei |
| 2024 | 513.735 lei |
| 2025 | 416.745 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 416.745 | 513.735 | 416.171 | 373.837 | 316.227 | 303.522 | 461.449 | 323.521 | 410.732 | 394.033 |
| Profit net | 178.165 | 338.387 | 227.223 | 228.076 | 97.726 | 84.534 | 262.917 | 145.303 | 246.313 | 285.515 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | 1.038.696 | 1.064.760 | 1.099.752 | 1.141.816 | 1.192.228 | 1.248.862 | 225.705 | 270.094 | 315.759 | 375.354 |
| Active circulante | 1.006.646 | 931.595 | 683.369 | 489.692 | 471.610 | 580.643 | 585.644 | 638.961 | 452.872 | 490.294 |
| Stocuri | 419 | 6 | - | - | - | - | - | 18 | 721 | 370 |
| Creanțe | 177.538 | 151.933 | 121.202 | 121.447 | 113.255 | 107.820 | 141.219 | 103.950 | 75.663 | 108.167 |
| Datorii | 416.763 | 499.419 | 614.697 | 672.307 | 900.504 | 1.163.896 | 538.479 | 538.846 | 532.687 | 590.502 |
| Capitaluri proprii | 1.650.466 | 1.518.823 | 1.190.311 | 981.088 | 785.221 | 687.496 | 629.224 | 392.096 | 246.793 | 285.995 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,42 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GOOD4MEDIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GOOD4MEDIA SRL în 2025 a fost de 416.745 lei, în scădere cu 19% față de 2024.
În 2025, GOOD4MEDIA SRL a înregistrat un profit net de 178.165 lei.
Activitatea principală a GOOD4MEDIA SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
GOOD4MEDIA SRL are sediul social la adresa REGELE FERDINAND Nr. 4, Sc. B, Et. 5, Ap. 19, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 550200.
Da. GOOD4MEDIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. GOOD4MEDIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].