Marjă netă
SlabFirma a pierdut 4,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GON COMMUNICATIONS SRL (CUI 14251673) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 2001. Activitatea principală este Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 87.023 lei (+7,7% față de 2024) și o pierdere netă de 4.248 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 316.069 lei |
| 2017 | 343.665 lei |
| 2018 | 268.147 lei |
| 2019 | 191.006 lei |
| 2020 | 217.471 lei |
| 2021 | 114.859 lei |
| 2022 | 88.463 lei |
| 2023 | 82.747 lei |
| 2024 | 80.836 lei |
| 2025 | 87.023 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 87.023 | 80.836 | 82.747 | 88.463 | 114.859 | 217.471 | 191.006 | 268.147 | 343.665 | 316.069 |
| Profit net | -4.248 | -5.894 | -6.503 | -40.383 | -17.429 | 5.554 | -55.803 | 9.197 | 20.806 | 15.028 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 3.589 | 3.639 | 3.797 | 4.078 | 4.382 | 4.686 | 4.989 | 5.293 | 5.636 | 6.175 |
| Active circulante | 118.229 | 114.638 | 122.418 | 126.438 | 162.582 | 296.443 | 318.255 | 375.019 | 398.984 | 397.976 |
| Stocuri | 26.760 | 26.762 | 27.461 | 27.461 | 27.367 | 27.666 | 26.795 | 30.257 | 25.693 | 33.420 |
| Creanțe | 74.242 | 73.303 | 74.505 | 81.858 | 85.085 | 88.502 | 117.226 | 174.682 | 178.412 | 193.098 |
| Datorii | 30.168 | 22.379 | 24.423 | 22.222 | 18.286 | 20.022 | 31.753 | 33.019 | 45.718 | 51.027 |
| Capitaluri proprii | 91.650 | 95.898 | 101.792 | 108.294 | 148.678 | 281.107 | 291.491 | 347.293 | 358.902 | 353.124 |
Firma a pierdut 4,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,92 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GON COMMUNICATIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GON COMMUNICATIONS SRL în 2025 a fost de 87.023 lei, în creștere cu 7,7% față de 2024.
În 2025, GON COMMUNICATIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 4.248 lei.
Activitatea principală a GON COMMUNICATIONS SRL este Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).
GON COMMUNICATIONS SRL are sediul social la adresa Calea CHIȘINĂULUI-PAVILION ADMINISTRATIV Nr. 43, Et. P, Municipiul Iași, Jud. Iași, 700179.
Da. GON COMMUNICATIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GON COMMUNICATIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].