ActivăSRL

GMTECH CYBERSOFT S.R.L.

Str. Popasului Nr. 13, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
40487984
Reg. Com.
J08/2503/2021
Înființată
23 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
503 mii lei
Profit net 2025
153 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 01.09.2021

Rezumat

Pe scurt

GMTECH CYBERSOFT S.R.L. (CUI 40487984) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 502.928 lei (-66% față de 2024) și un profit net de 153.373 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40487984
Nr. Reg. Com.
J08/2503/2021
EUID
ROONRC.J8/2503/2021
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
23 ianuarie 2019
Înmatricularea actuală
2 septembrie 2021
Vechime
7 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Popasului Nr. 13, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• GEO••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-66,2% față de 2024

502.928 RON

2024: 1.488.241 RON

0500k1 mil2 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 7.104 RONAnul 2020: 177.620 RONAnul 2021: 547.208 RONAnul 2022: 1.271.595 RONAnul 2023: 1.494.078 RONAnul 2024: 1.488.241 RONAnul 2025: 502.928 RON

Profit net 2025

-78,6% față de 2024

153.373 RON

2024: 716.125 RON

0500k1 mil2 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 4.346 RONAnul 2020: 141.418 RONAnul 2021: 451.900 RONAnul 2022: 816.516 RONAnul 2023: 1.206.523 RONAnul 2024: 716.125 RONAnul 2025: 153.373 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    503 mii lei
    Profit net
    153 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    716 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    817 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    547 mii lei
    Profit net
    452 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    141 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
30%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,46Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 46% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
75%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

75% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. Schimbarea denumirii

    GHTECH SOFTWARE CONSULTANCY S.R.L. → GMTECH CYBERSOFT S.R.L.

  6. Mutarea sediului în alt județ

    București → Brașov. Nr. Reg. Com. nou: J8/2503/2021.

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2019 - 2020)
  1. 2020

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/818/2019.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GMTECH CYBERSOFT S.R.L.

Este GMTECH CYBERSOFT S.R.L. activă?

Da. GMTECH CYBERSOFT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GMTECH CYBERSOFT S.R.L.?

Cifra de afaceri a GMTECH CYBERSOFT S.R.L. în 2025 a fost de 502.928 lei, în scădere cu 66% față de 2024.

Ce profit a avut GMTECH CYBERSOFT S.R.L. în 2025?

În 2025, GMTECH CYBERSOFT S.R.L. a înregistrat un profit net de 153.373 lei.

Ce activitate are GMTECH CYBERSOFT S.R.L.?

Activitatea principală a GMTECH CYBERSOFT S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul GMTECH CYBERSOFT S.R.L.?

GMTECH CYBERSOFT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Popasului Nr. 13, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

GMTECH CYBERSOFT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. GMTECH CYBERSOFT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

GMTECH CYBERSOFT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GMTECH CYBERSOFT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GMTECH CYBERSOFT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].