Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GM FAST SPEDITION SRL (CUI 32614408) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Aghireșu-Fabrici, Comuna Aghireșu, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,12 mil. lei (+58% față de 2024) și un profit net de 13.605 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | - |
| 2022 | 268.629 lei |
| 2023 | 391.252 lei |
| 2024 | 707.632 lei |
| 2025 | 1.117.826 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.117.826 | 707.632 | 391.252 | 268.629 | - |
| Profit net | 13.605 | -108.053 | 64.055 | 18.695 | - |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 2.379 | 2.962 | 98 | 1.274 | 824 |
| Active circulante | 124.112 | 171.294 | 171.428 | 92.207 | 200 |
| Stocuri | 519 | - | - | 122 | - |
| Creanțe | 76.570 | 108.139 | 103.982 | 86.199 | - |
| Datorii | 177.338 | 238.707 | 107.271 | 74.586 | 824 |
| Capitaluri proprii | -50.847 | -64.451 | 64.255 | 18.895 | 200 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 70% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
140% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GM FAST SPEDITION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GM FAST SPEDITION SRL în 2025 a fost de 1.117.826 lei (1,12 mil. lei), în creștere cu 58% față de 2024.
În 2025, GM FAST SPEDITION SRL a înregistrat un profit net de 13.605 lei.
Activitatea principală a GM FAST SPEDITION SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
GM FAST SPEDITION SRL are sediul social la adresa AGHIREȘU-FABRICI Nr. 2, Sat Aghireșu-Fabrici, Comuna Aghireșu, Jud. Cluj, 407010.
Da. GM FAST SPEDITION SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GM FAST SPEDITION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].