ActivăSRL

GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L.

Str. Gavril Musicescu Nr. 8, Sc. A, Et. 4, Ap. 20, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300425

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
40095166
Reg. Com.
J35/3774/2018
Înființată
2 noiembrie 2018
Vechime
7 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
73 mii lei
Profit net 2025
-11 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.11.2018

Rezumat

Pe scurt

GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40095166) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 73.000 lei (-69% față de 2024) și o pierdere netă de 11.220 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40095166
Nr. Reg. Com.
J35/3774/2018
EUID
ROONRC.J35/3774/2018
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
2 noiembrie 2018
Vechime
7 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gavril Musicescu Nr. 8, Sc. A, Et. 4, Ap. 20, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300425

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VI••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-69,4% față de 2024

73.000 RON

2024: 238.635 RON

0100k200k300k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 3.500 RONAnul 2019: 192.059 RONAnul 2020: 109.955 RONAnul 2021: 103.632 RONAnul 2022: 192.555 RONAnul 2023: 204.470 RONAnul 2024: 238.635 RONAnul 2025: 73.000 RON

Profit net 2025

-111,9% față de 2024

-11.220 RON

2024: 94.674 RON

-50k050k100k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -3.889 RONAnul 2019: 50.771 RONAnul 2020: -21.983 RONAnul 2021: -25.343 RONAnul 2022: 28.214 RONAnul 2023: 93.321 RONAnul 2024: 94.674 RONAnul 2025: -11.220 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    239 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    204 mii lei
    Profit net
    93 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-15%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 15,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,27Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,27 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
79%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/3774/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L.

Este GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 73.000 lei, în scădere cu 69% față de 2024.

Ce profit a avut GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 11.220 lei.

Ce activitate are GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L.?

GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Gavril Musicescu Nr. 8, Sc. A, Et. 4, Ap. 20, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300425.

GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GLORY & COCO CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].