RadiatăSRL

GLOBAL SOFT SRL

Sat Borca, Comuna Borca, Jud. Neamţ

CAEN 5020: Transporturi maritime și costiere de marfă

CUI
20491387
Reg. Com.
J27/14/2007
Înființată
8 ianuarie 2007
Vechime
19 ani, 9 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 03.08.2016

Rezumat

Pe scurt

GLOBAL SOFT SRL (CUI 20491387) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Borca, Comuna Borca, județul Neamț, înființată în 2007 și radiată în 2016. Activitatea principală era Transporturi maritime și costiere de marfă (CAEN 5020).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
20491387
Nr. Reg. Com.
J27/14/2007
EUID
ROONRC.J27/14/2007
Cod CAEN principal
5020 - Transporturi maritime și costiere de marfă
Data înființării
8 ianuarie 2007
Vechime
19 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Borca, Comuna Borca, Jud. Neamţ

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • A.C••• CORPOR••• IP•••
  • MĂRGĂRITE••• MĂDĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2007, 2008, 2009

  2. 2016

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/14/2007.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GLOBAL SOFT SRL

Este GLOBAL SOFT SRL activă?

Nu. GLOBAL SOFT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Ce activitate avea GLOBAL SOFT SRL?

Activitatea principală a GLOBAL SOFT SRL era Transporturi maritime și costiere de marfă (CAEN 5020).

Unde avea sediul GLOBAL SOFT SRL?

GLOBAL SOFT SRL avea sediul social la adresa Sat Borca, Comuna Borca, Jud. Neamț.

GLOBAL SOFT SRL are datorii la ANAF?

Nu. GLOBAL SOFT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GLOBAL SOFT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].