Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GLASCONFORT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39183302) este o societate cu răspundere limitată activă din Pantelimon, județul Ilfov, înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 295.688 lei (+3,3% față de 2024) și un profit net de 223.409 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | - |
| 2020 | - |
| 2021 | 152.173 lei |
| 2022 | 150.911 lei |
| 2023 | 299.294 lei |
| 2024 | 286.202 lei |
| 2025 | 295.688 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 295.688 | 286.202 | 299.294 | 150.911 | 152.173 | - | - |
| Profit net | 223.409 | 175.100 | -394.975 | 37.963 | 31.034 | -202 | -2.610 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | 4.031 | 7.126 | 10.221 | - | - | - | - |
| Active circulante | 105.331 | 194.338 | 167.121 | 245.783 | 72.731 | 388 | 590 |
| Stocuri | - | - | 49.594 | 19.302 | 7.161 | - | - |
| Creanțe | 36.549 | 146.096 | 106.226 | 148.923 | 24.781 | - | - |
| Datorii | 67.665 | 383.176 | 534.154 | 63.620 | 44.309 | 3.000 | 3.000 |
| Capitaluri proprii | 41.697 | -181.712 | -356.812 | 38.163 | 28.422 | -2.612 | -2.410 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,56 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
62% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GLASCONFORT CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GLASCONFORT CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 295.688 lei, în creștere cu 3,3% față de 2024.
În 2025, GLASCONFORT CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 223.409 lei.
Activitatea principală a GLASCONFORT CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
GLASCONFORT CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa SFÎNTUL GHEORGHE Nr. 20, lot 25, Hala 5 Ferma 7, camera 1, Oraș Pantelimon, Jud. Ilfov, 77145.
Nu. GLASCONFORT CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GLASCONFORT CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].