Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GLAMARCOS SRL (CUI 16862185) este o societate cu răspundere limitată activă din Galați, înființată în 2004. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 282.268 lei (+11% față de 2024) și un profit net de 16.391 lei, cu 4 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 169.973 lei |
| 2017 | 152.081 lei |
| 2018 | 197.144 lei |
| 2019 | 216.715 lei |
| 2020 | 227.658 lei |
| 2021 | 283.502 lei |
| 2022 | 237.822 lei |
| 2023 | 213.125 lei |
| 2024 | 253.603 lei |
| 2025 | 282.268 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 282.268 | 253.603 | 213.125 | 237.822 | 283.502 | 227.658 | 216.715 | 197.144 | 152.081 | 169.973 |
| Profit net | 16.391 | -15.652 | -4.659 | 50.443 | 109.695 | 271.489 | 19.189 | 5.795 | 232 | 1.341 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 8 |
| Active imobilizate | 2.145 | 2.975 | 3.806 | 4.636 | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 3.949 | 1.335 | 12.458 | 9.918 | 13.821 | 15.496 | 3.072 | 649 | 1.039 | 2.176 |
| Stocuri | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | - | - |
| Creanțe | 3.144 | 200 | 628 | 200 | 2.393 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Datorii | 77.840 | 92.447 | 88.749 | 82.379 | 132.089 | 243.459 | 502.524 | 519.290 | 525.475 | 526.844 |
| Capitaluri proprii | -71.746 | -88.137 | -72.485 | -67.825 | -118.268 | -227.963 | -499.452 | -518.641 | -524.436 | -524.668 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 5,1% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1.277% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GLAMARCOS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GLAMARCOS SRL în 2025 a fost de 282.268 lei, în creștere cu 11% față de 2024.
În 2025, GLAMARCOS SRL a înregistrat un profit net de 16.391 lei.
Activitatea principală a GLAMARCOS SRL este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).
GLAMARCOS SRL are sediul social la adresa Str. 1 DECEMBRIE 1918 Nr. 4, Bl. S7C, Ap. 50, Municipiul Galați, Jud. Galați, 0.
Nu. GLAMARCOS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GLAMARCOS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].