ActivăSRL

GLAJARLUM MARKET SRL

ZIZIN Nr. 460D, Sat Zizin Com. Tărlungeni, Jud. Braşov, 507223

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
35208420
Reg. Com.
J08/1843/2015
Înființată
6 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
13 mii lei
Profit net 2025
-2 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.11.2015

Rezumat

Pe scurt

GLAJARLUM MARKET SRL (CUI 35208420) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Zizin, comuna Tărlungeni, județul Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 12.680 lei (-9,9% față de 2024) și o pierdere netă de 1.680 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35208420
Nr. Reg. Com.
J08/1843/2015
EUID
ROONRC.J8/1843/2015
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
6 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
ZIZIN Nr. 460D, Sat Zizin Com. Tărlungeni, Jud. Braşov, 507223

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GLĂ••• LUMIN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-9,9% față de 2024

12.680 RON

2024: 14.081 RON

010k20k30k40k201620172019202020212022202320242025Anul 2016: 19.393 RONAnul 2017: 25.199 RONAnul 2019: 30.688 RONAnul 2020: 16.920 RONAnul 2021: 8.784 RONAnul 2022: 15.065 RONAnul 2023: 18.170 RONAnul 2024: 14.081 RONAnul 2025: 12.680 RON

Profit net 2025

-64,1% față de 2024

-1.680 RON

2024: -1.024 RON

-2k02k4k201620172019202020212022202320242025Anul 2016: 2.168 RONAnul 2017: 3.827 RONAnul 2019: -885 RONAnul 2020: -420 RONAnul 2021: -115 RONAnul 2022: 1.007 RONAnul 2023: 1.334 RONAnul 2024: -1.024 RONAnul 2025: -1.680 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -115 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -420 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -885 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-13%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 13,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,02Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,02 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
98%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

98% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1843/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GLAJARLUM MARKET SRL

Este GLAJARLUM MARKET SRL activă?

Da. GLAJARLUM MARKET SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GLAJARLUM MARKET SRL?

Cifra de afaceri a GLAJARLUM MARKET SRL în 2025 a fost de 12.680 lei, în scădere cu 9,9% față de 2024.

Ce profit a avut GLAJARLUM MARKET SRL în 2025?

În 2025, GLAJARLUM MARKET SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.680 lei.

Ce activitate are GLAJARLUM MARKET SRL?

Activitatea principală a GLAJARLUM MARKET SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul GLAJARLUM MARKET SRL?

GLAJARLUM MARKET SRL are sediul social la adresa ZIZIN Nr. 460D, Sat Zizin Com. Tărlungeni, Jud. Brașov, 507223.

GLAJARLUM MARKET SRL este plătitoare de TVA?

Nu. GLAJARLUM MARKET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GLAJARLUM MARKET SRL are datorii la ANAF?

Nu. GLAJARLUM MARKET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GLAJARLUM MARKET SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].