GIURAN TRANSCOM SRL Funcțiune SRL

Înființată 19.09.2007
Intr. Toporaşi Nr. 35, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti 9602, Coafură și alte activități de înfrumusețare

Prezentare

Pe scurt

GIURAN TRANSCOM SRL (CUI 22429969) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2007. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 5.273 lei (-67% față de 2012) și o pierdere netă de 2.014 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2016
0lei
Profit net 2016
0lei
Angajați 2016
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2009-2016
Cifra de afaceri
AnValoare
2009215 lei
20102.570 lei
201115.282 lei
201216.046 lei
20135.273 lei
20140 lei
20150 lei
20160 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20162015201420132012201120102009
Cifra de afaceri0005.27316.04615.2822.570215
Profit net000-2.0147.38410.252-6.659-65.203
Număr mediu de angajați0-000--1
Active imobilizate00000---
Active circulante14.28914.28914.28921.98420.54920.55918.80214.601
Stocuri0007.6957.6957.6957.6957.695
Creanțe11.26011.26011.26011.26010.0988.3547.7066.197
Datorii70.60170.60170.60178.29675.16282.55691.05080.190
Capitaluri proprii-56.312-56.312-56.312-56.312-54.613-61.997-72.248-65.589
Ultimul bilanț: 2016. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2016

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,20 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 20% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
494% Față de anul anterior: stabil

494% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneMandat administratori expiratSediu expirat
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 19.09.2007

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
22429969
Nr. Reg. Com.
J40/17445/2007
EUID
ROONRC.J40/17445/2007
Cod CAEN principal
9602, Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
19 septembrie 2007
Vechime
19 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2016)
Adresă sediu
Intr. Toporaşi Nr. 35, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Intr. Toporasi Nr. 35, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 50346

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0216••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • GIU••• GABRI•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2014
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2012
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2011
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/17445/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre GIURAN TRANSCOM SRL

Este GIURAN TRANSCOM SRL activă?

Da. GIURAN TRANSCOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GIURAN TRANSCOM SRL?

Cifra de afaceri a GIURAN TRANSCOM SRL în 2013 a fost de 5.273 lei, în scădere cu 67% față de 2012.

Ce profit a avut GIURAN TRANSCOM SRL în 2013?

În 2013, GIURAN TRANSCOM SRL a înregistrat o pierdere netă de 2.014 lei.

Ce activitate are GIURAN TRANSCOM SRL?

Activitatea principală a GIURAN TRANSCOM SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul GIURAN TRANSCOM SRL?

GIURAN TRANSCOM SRL are sediul social la adresa Intr. Toporași Nr. 35, București Sectorul 5, Jud. București.

GIURAN TRANSCOM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. GIURAN TRANSCOM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GIURAN TRANSCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. GIURAN TRANSCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GIURAN TRANSCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].