Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GINECOS SRL (CUI 18468064) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 707.861 lei (+29% față de 2024) și un profit net de 157.485 lei, cu 4 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 125.801 lei |
| 2017 | 159.456 lei |
| 2018 | 203.561 lei |
| 2019 | 78.014 lei |
| 2020 | 115.488 lei |
| 2021 | 94.420 lei |
| 2022 | 158.132 lei |
| 2023 | 252.685 lei |
| 2024 | 548.312 lei |
| 2025 | 707.861 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 707.861 | 548.312 | 252.685 | 158.132 | 94.420 | 115.488 | 78.014 | 203.561 | 159.456 | 125.801 |
| Profit net | 157.485 | 21.626 | 23.512 | -31.466 | 3.434 | 13.492 | -62.496 | 103.672 | 79.504 | 30.612 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 | - | - | - | 4 | - |
| Active imobilizate | 1.119.663 | 997.979 | 412.459 | 304.820 | 394.998 | 58.551 | 89.219 | 119.855 | 25.090 | 40.238 |
| Active circulante | 290.858 | -8.032 | 29.085 | 50.672 | 69.030 | 60.223 | 54.563 | 109.528 | 65.331 | 60.624 |
| Stocuri | 363.089 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | -164.654 | -45.000 | - | - | - | - | - | 4.717 | 4.717 | - |
| Datorii | 1.201.735 | 937.932 | 411.155 | 348.615 | 425.685 | 83.866 | 122.366 | 125.471 | 75.736 | 165.680 |
| Capitaluri proprii | 209.500 | 52.015 | 30.389 | 6.877 | 38.343 | 34.908 | 21.416 | 103.912 | 14.685 | -64.818 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 24% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
85% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GINECOS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GINECOS SRL în 2025 a fost de 707.861 lei, în creștere cu 29% față de 2024.
În 2025, GINECOS SRL a înregistrat un profit net de 157.485 lei.
Activitatea principală a GINECOS SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
GINECOS SRL are sediul social la adresa B-dul IULIU MANIU Nr. 3, Sc. B, CABINET MEDICAL (FOST AP.3), Municipiul Timișoara, Jud. Timiș.
Nu. GINECOS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GINECOS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].